Ana sayfa Haber Ducati”den yeni Diavel Carbon modeli

Ducati”den yeni Diavel Carbon modeli

0

Kızıl rengiyle dikkat çeken Ducati, bu sefer bir Carbon modeliyle gündemde. Yeni mekaniklerin ve yeni tekniklerin uygulandığı bu model, farklı sürüş modlarını barındırıyor. Ducati‘nin kendisinin hazırladığı bu mod programları, günlük motosiklet kullanımına, pist kullanımına uygun şekilde hazırlanmış. 162 beygirden oluşan bir motor gücü var ve sadece 205kg ağırlığında. Bu ağırlık ve o motor birleştiğinde yeni keşfedilen gezegene gitmek için yeni bir aracınız olmuş oluyor, hayırlı olsun.

Sürüş modları sayesinde ” bir copper mı alsam, yarış mı alsam” ikilemi de geride kalacak. 3 farklı mod ile kullanabiliyorsunuz; “Sport, Touring (günlük) ve Urban modları var. Ducati’nin bu yeni modelinde ayrıca sadece karbon kullanılmamış, seramik işçilik ve paslanmaz çelik de motosikletin kritik yerlerinde yer alıyor. 

Gandalf’ın atı kadar çekiciliğe sahip olan Ducati Diavel Carbon modelinin motoru, sadece bu ürüne yönelik geliştirilen son teknoloji bir motor modeli. Ducati bu motoru Testastretta olarak isimlendirdi.

Dikkatli sürün.

 

 

 

Yaslanmış duvara, sessizce seni bekliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here