Ana sayfa Haber Dragon Ball FighterZ için yeni bir karakter daha ortaya çıktı!

Dragon Ball FighterZ için yeni bir karakter daha ortaya çıktı!

0

Dragon Ball: FighterZ, uzun süredir dövüş oyunu severlerin merakla beklediği bir yapım. Oynanışı ve grafikleri ile dikkat çeken oyun, özellikle Dragon Ball animesini sevenleri kendine çekmekte. Animede yer alan çoğu karakterin yer aldığı yapım için bir yeni karakter daha ortaya çıktı. SSGSS Goku isimli karakter, aslında Goku’nun Super Saiyan God Super Saiyan formu. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dragon Ball: FighterZ için yeni bir karakter geliyor

Dragon Ball FighterZ aynı zamanda “What If” hikaye moduna sahip olacak. Bu “kaliteli anime” hikaye modu Android 16’nın hayatta olduğu alternatif bir senaryoda Super Warrior’ların peşine düşüşünü anlatıyor. Buna ek olarak “What If” hikaye modu 3v3 gruplu maçlara sahip olacak. üç kişilik iki takımı karşı karşıya getirecek olan çoklu oyuncu modu, oyuncuların gerçek zamanlı olarak aralarında karakter değiştirmesini de sağlayacak.

Dragon Ball hakkında

Dragon Ball FighterZ, Bandai Namco ve Arc System Works’ün Dragon Ball animesinden esinlenerek geliştirdiği dövüş oyunudur. Dragon Ball, çoğumuzun izlediği ve sevdiği bir animedir. Akira Toriyama tarafından yazılan ve çizilen Dragonball, Japonya’nın en sevilen animelerindendir. çin romanı olan Batı’ya yolculuk’dan esinlenilmiş olan manga, 1986 yılında tam 153 bölüm ile anime olarak yayınlanmıştır. 12 yaşındaki Goku’nun 7 adet ejderha topunu aramaya gitmesi ile başlayan hikaye, çok büyük bir izleyici kitlesine sahiptir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here