Ana sayfa Haber Dr. Disrespect Twitch Yayınında Saldırıya Uğradı

Dr. Disrespect Twitch Yayınında Saldırıya Uğradı

0

Dünyanın en korumalı canlı yayınlanan bir tanesi olarak bilinen Twitch, son zamanlarda büyük bir çalkantı ile sarsıldı. Dr. Disrespect isimli bir kişi, canlı yayındayken henüz kimliği tam olarak belirli olmayan haydutlar tarafından silahlı saldırıya uğradı. Twitch yayınları sırasında daha önceden de bu tarz olayların yaşanması, platformun sorgulanmasına yol açtı.

Twitch yayını
Twitch yayını

Twitch Platformu Zor Durumda Kaldı

Dr. Disrespect, silahlı saldırı sonrasında ise yayını kapatmak zorunda kaldı ve ünlü Twitch yayıncısı bir süre sessizliğini korudu. Daha sonra da evinin silahlı saldırıya uğradığını ve kimlerin yaptığını tam olarak bilmediğini söyleyen Dr. disrespect; evinin üst camdan kırılmasıyla bunun farkına vardı. Daha sonra hayranları ile yaptığı konuşmalarda; ailesinin ve kendisinin güvende olduğunu belirterek dünden beri ikinci defa saldırıya uğradığını söyledi.

Polis, olayla ilgili kapsamlı bir araştırma yaparken faillerin bulunması için herkes adeta seferber olmuş durumda. Sosyal medyada konu ile ilgili dalga geçenlere de sert yanıtlarda bulunan bu canlı yayın çalışmacısı, gündeme bomba gibi düşmeyi başardı. Bazıları tarafından bunun tamamen izlenmeyi arttırmak için yapılan bir şov olduğu düşünülse bile kanıtlar hiç o yönde değil. Polis ekipkerinin yaptığı kapsamlı araştırmalarda; olayla ilgili kurşun izlerine rastlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here