Ana sayfa İnternet DorukNet’ten Egeli ihracatçılara destek

DorukNet’ten Egeli ihracatçılara destek

0

DorukNet Ege İhracatçılar Birliği”nin Garanti Bankası ile imzaladığı Ortak Satın Alma Projesi kapsamında KOBİ”lere özel avantajlar sunuyor

DorukNet Web Hosting, Mail Hosting, DorukCloud ve telefon servislerinde KOBİ”lere yüzde 40″a varan indirimlerle destek oluyor.

Kurulduğu günden bu yana kurumsal erişim servisleri sunmaya odaklanan DorukNet, KOBİ”lerin tüm iletişim ihtiyaçlarını minimum maliyetlerle çözmelerini sağlama ve vermiş olduğu hizmetlerle büyümelerine katkıda bulunma desteğine devam ediyor. DorukNet, Garanti Bankası ve Ege İhracatçı Birlikleri”nin üye firmaların maliyetini düşürerek, rekabet gücünü artırmak için gerçekleştirilen “Ortak Satın Alma Projesi”nde yer alarak KOBİ”lere yüzde 40″a varan indirimler sunuyor.

doruknet

Ortak Satın Alma Projesi”yle sadece büyük cirolu firmaların elde ettiği avantajlara KOBİ niteliğindeki ihracatçıların da sahip olması hedefleniyor. Ege İhracatçı Birlikleri ve Denizli İhracatçılar Birliği üyesi şirketler, Garanti Bankasının ihtiyaçlarına özel tasarladığı ‘Egeli İhracatçım Bonus Business Card ile şirket harcamalarında ‘bonus’ kazanacak ve satın alma projesine katılan kurumlara yapacakları ödemelerde, özel indirim ve taksit fırsatlarından yararlanacak.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here