Ana sayfa Haber DorukNet’ten Cebit”e özel kampanya

DorukNet’ten Cebit”e özel kampanya

0

DorukCloud hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen şirketler tüm DorukCloud hizmetlerinde yüzde 30 indirim imkanına sahip olacak

Türkiye”de Microsoft Hyper-V platformu üzerinde Bulut Bilişim (Cloud) hizmetini veren ilk firma olan DorukNet Cebit Bilişim haftasında iş dünyasına özel bir kampanya düzenliyor.Kampanya kapsamında şirketler DorukNet Cloud Sunucu, Cloud Online Backup ve Cloud Exchange Mail Hosting ürünlerine yüzde 30 indirimle sahip olabilecek.


DorukNet World Hosting Day”in Gold Sponsoru

06 – 09 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi”nde gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı”na hosting sponsoru olarak destek veren DorukNet aynı zamanda bilişim fuarının en önemli etkinliklerinden biri olan World Hosting Day”in de Gold sponsorluğunu üstleniyor.

ICT sektöründe çalışan CEO ve CTO”ların katılımı ile gerçekleştirilen ve dünyanın en çok ses getiren web hosting etkinliği olan World Hosting Day Türkiye”de ilk kez gerçekleşirken DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman etkinlik kapsamında bir sunum yapacak.
DorukCloud hizmeti almanın tam zamanı

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı kapsamında DorukCloud hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen şirketler için özel bir kampanya da düzenleyen DorukNet tüm DorukCloud hizmetlerinde yüzde 30 indirim imkanı sunuyor. 03-10 Ekim tarihleri arasında geçerli olan kampanya için 0212 326 92 85 numaralı telefondan, www.dorukcloud.com web sitesinden detaylı bilgi alabilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here