Ana sayfa Haber DorukNet iş dünyasını buluta taşıyor

DorukNet iş dünyasını buluta taşıyor

0

Tüm Cloud sunucularda bir yıl boyunca yüzde 20 indirim

Türkiye”de Microsoft Hyper-V platformu üzerinde bulut bilişim (Cloud) hizmetini veren ilk hosting firması olan DorukNet, iş dünyasını cazip fırsatlar ile bulut bilişime taşıyor.
 

DorukNet, yaklaşık sekiz ay süren çalışma ve toplam 1,5 milyon dolarlık yatırımla DorukCloud hizmetini faaliyete geçirdi. DorukCloud ve bulut bilişim ile ilgili merak edilen tüm konuların irdelendiği özel bilgilendirme toplantıları ile bu hizmetin avantajlarını kurumlara aktaran DorukNet, bu çerçevede şirketlere cazip fiyatlar sunuyor.

DorukNet Cloud
DorukCloud hizmeti almanın tam zamanı
DorukCloud hizmetinin ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen şirketler için özel bir kampanya düzenleyen DorukNet tüm cloud sunucularda bir yıl boyunca yüzde 20 indirim imkanı sunuyor. Şirketler, kampanya sayesinde 132 TL”den başlayan fiyatlarla DorukCloud hizmetinden yararlanma şansına sahip olabiliyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgilere www.dorukcloud.com adresinden ve 0212 326 93 85 numaralı telefondan ulaşmak mümkün.
DorukNet Cloud
DorukNet”in 18 yıl boyunca veri merkezi hizmetlerine odaklanması, yatırımları ve bu alandaki deneyimi ile Microsoft”un yetkinliği ve teknik desteği ile birleşmesi bu alanda hizmet alacak kurumlar için önemli bir avantaj içeriyor. DorukNet”in yıllardır kurumsal yapılara özel olarak sunduğu hizmet ve teknik destek altyapısı bulut bilişim yatırımı yapacak şirketler için önemli bir güvence oluşturuyor.

 

 

DorukCloud hizmeti alan kurumlar donanım, yazılım ve altyapı ihtiyaçlarından doğacak maliyetlere katlanmadan, istedikleri kadar işlemci gücü, bellek ve depolama kapasitesini belirleyip, web üzerinden satın alma işlemi gerçekleştiriyor ve hemen kullanıma geçebiliyorlar.
DorukNet Cloud
DorukCloud, daha iyi bir yol
Cloud servisi, sunulacak olan servislerin hangi lokasyon ya da sunucu üzerinde bulunduğu fark etmeksizin, sanallaştırma teknolojisi ile geniş bir hizmet alanına yayılması anlamına gelmektedir. Cloud sisteminin, bilişim sektörüne kattığı değerler arasında esneklik, verimlilik, yüksek erişilebilirlik ve tüm bu avantajların yanında karlılık vardır. Bu yüzden Cloud hizmetine kelime anlamı olarak yüksek erişilebilirlik , esneklik, verimlilik, ve kârlılık diyebiliriz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here