DorukNet IDC BT Yöneticileri Forumu’nda

DorukNet, 29 Kasım 2012 tarihinde İzmir Swissotel’de üçüncüsü gerçekleştirilecek olan IDC BT Yöneticileri Forumu’nda, Silver Partner olarak yerini aldı.

DorukNet, 29 Kasım 2012 tarihinde İzmir Swissotel’de üçüncüsü gerçekleştirilecek olan IDC BT Yöneticileri Forumu’nda, Silver Partner olarak yerini aldı


IDC BT Yöneticileri Forumu’nda güvenlik, hareketlilik, işbirliği, sanallaştırma, cloud, depolama, kurumsal uygulama modernleştirme, ana temalar olarak belirlendi. DorukNet Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şenol Doyranlı ise sunumunu IDC BT Yöneticileri Forumu’nda gerçekleştirecek.


Yüzden fazla BT son kullanıcısının bir araya geldiği etkinlik, genel oturumları, panel tartışmaları, deneyimlerin anlatılacağı olgu çalışmaları ve paralel oturumlarıyla ülkemizin ve BT sektörünün ihtiyaçlarına değinerek dünyanın önde gelen teknoloji ürün/servis sağlayıcılarını ve onların hizmet verdiği son kullanıcıları bir araya getiren etkileşimli bir platform olacak.


IDC BT Yöneticileri Forumu’nun ikincisi bulut, mobilite, sanallaştırma, analitik ve sosyal medya gibi gelişmekte olan teknolojilerin etkin kullanımı, mevcut piyasa koşullarında başarı örgütlerinin nasıl sürebilmesi gerektiği konularını kapsayacak şekilde 22 Kasım 2012 tarihinde Kayseri Hilton Otel’de yapıldı.


IDC BT Yöneticileri Forumu’nun birincisi ise 14 Kasım 2012 tarihinde Gaziantep Grand Hotel’de gerçekleştirildi.
 

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam