Ana sayfa Haber DorukNet 20. yıla yelken açtı

DorukNet 20. yıla yelken açtı

0

DorukNet sektörde 19 yılı geride bıraktı. DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman”ın da katıldığı bir tören ile beş ve on yılın üzerinde çalışanlar ödüllendirildi

DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman 19. yıl anısına düzenlenen gecede Türkiye”de ilklere imza atan bir şirketin genel müdürü olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Erkman yaptığı konuşmada hem Türkiye”de hem de dünyada başta teknoloji olmak üzere her alanda gittikçe hızlanan bir değişim ve ilerleme sürecine DorukNet olarak tanıklık ve eşlik ettiklerini belirterek DorukNet”in 100″ü akşın çalışanı, yüzlerce iş ortağı ile internet ve telekomünikasyon sektöründe öncü ve yenilikçi servisler sunduğunun altını çizdi.
 
DorukNet”in 25 bini aşan müşteriye hizmet sunan yenilikçi bir şirket olduğunu belirten Erkman konuşmasına şöyle devam etti: Geldiğimiz nokta ilk günlerde hayal ettiklerimizin ötesine geçmiş olsa da önümüzdeki yıllarda daha çok çalışıp daha fazla değer üretmeyi hedefliyoruz. Ulaştığımız her hedef bir sonraki hedefimiz için basamak oluyor. öncelikle müşterilerimize, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra da beraberce daha büyük hedeflere ulaşacağımızdan eminim.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here