Ana sayfa İnternet DorukCloud ürün ailesinin en yeni üyesi vCloud

DorukCloud ürün ailesinin en yeni üyesi vCloud

0

Türkiye”de internet servislerini veren ilk şirket olan DorukNet kurumlara yönelik katma değerli internet ve internet tabanlı özel iletişim çözümleri sunmaya devam ediyor

DorukCloud markasıyla bulut bilişim alanında hizmet sunan DorukNet, bulut bilişim hizmeti kapsamında sanallaştırmanın getirdiği standartların yanında, sunduğu katma değerli servisleri ve tam çözüm paketleri ile VMware vSphere ESXi 5 platformu teknolojisi üzerinde vCloud hizmetini sunmaya başladı.
 

DorukCloud müşterilerine sunduğu vCloud hizmeti çerçevesinde yönetim kontrol paneli ile hızlı ve güvenli sunucu yönetimi, sanal sunucu başına maksimum 32 vCPU ve 1 TB’a kadar RAM kullanımı, vShield Edge ile kurumların firewalllarını yönetme imkanı, 80″den fazla işletim sistemi ve versiyon desteği sunuyor.

DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman DorukCloud markasıyla bulut bilişim alanında müşterilere sundukları hizmetin kalitesini ve çeşitliliğini artırarak çalışmalarına devam ettiklerini belirterek; “2011 yılı Mart ayında Türkiye de ilk olarak başlattığımız internet bulut bilişim servislerimizi önemli bir gelişmeyle daha da güçlendirdik. DorukCloud servislerinde artık vCloud seçeneği ile VmWare teknolojisini de müşterilerimize sunuyoruz. Müşteri taleplerine en yüksek oranda cevap verme hedefimize giden yolda önemli bir aşamaya ulaştığımıza inanıyoruz. DorukCloud büyümeye, ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor” dedi.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here