Ana sayfa Oyun DOOM, Nintendo Switch için hazırlanıyor!

DOOM, Nintendo Switch için hazırlanıyor!

0

2016 senesinde bizlere sunulan Doom, senenin en iyi oyunlarından biri seçilmişti. Grafikleri, oynanışı ve müzikleri ile eski ve yeni oyuncuların sorunsuz şekilde çekmişti ve kazandığı ödüllerin hakkını vermişti. PC, Sony Playstation 4 ve Xbox One platformlarında sorunsuz çalışan Doom, tüm konsollarda harika bir şekilde optimize edilmiş ve yüksek çözünürlüklerde 60FPS bariyerini geçmişti.

Yapımın çıkışından bir yıl geçti ve Bethesda Nintendo ile anlaşarak Doom’u Nintendo Switch’e planlarını başardı. Rolling Stones’a verilen ropörtajda, Doom’un sabit bir şekilde 30FPS’yi geçmeyecek şekilde çalışması bekleniyor. Grafiksel anlamda bir düşüş yaşanmayacağı belirtilen oyunun 16GB’lık minik kartuşa sığdırılması kolay olmadı, fakat sonunda başarıldı. Kartuşun içinde sadece tek kişilik modun özellikleri bulunacak. çevrimiçi oyun modunu denemek isteyenlerin internetten ek dosyaları indirmesi ve Switch’te 9GB’lık boş yere sahip olması gerekiyor.

Doom, Nintendo Switch’e 10 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacak. İlk önce fiziksel olarak satılması beklenen efsanevi yapımın, sonra indirilebilir şekilde markette bulunması bekleniyor. Daha öncesinde ise Doom’un Switch’te nasıl oynandığı hakkında birkaç video yayınlanmıştı. Aşağıdaki video ise Doom’un Switch’te nasıl olacağını gösteriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here