Ana sayfa Haber Doom 3 motorunda Quake III: Arena oynamaya hazırlanın!

Doom 3 motorunda Quake III: Arena oynamaya hazırlanın!

0

Quake ve Doom, 1990’larda hiçbir zaman arası bozulmayan ikili gibiydi. Şu sıralar yeni oyunları ile halen dikkat çekmeye çalışan yapımları, topluluğa verirsek çok farklı şeyler çıkabiliyor. Doom 3motorunda Quake III: Arena oynamak bunlardan biri.

Silahlarınızı çıkarın çünkü canavar avlayacağız

Modun yapımcısı “Zaeion”, Doom’a Quake’i eklemenin sadece bir amacı olduğunu söylüyor: Evrenler arası geçitlerin yanlışlıkla birbirine dolanması. Zaten anlaşılacağı gibi Doom motorunda Quake III: Arena oynuyoruz. Tabii, teknolojinin yardımı ile iki en önemli FPS oyunundan da silahlar, canavarlar ve haritalar bulunuyor. “Hunters Moon” adlı bu moda moddb sayfasındanulaşabilir ve kendiniz de deneyebilirsiniz. Yapımcı, son güncelleme ile beş adet yeni karakter özelliklerini moda eklemiş bulunmakta.

On dört adet farklı silah ve yirmi dokuz tane farklı canavar bulunan mod, daha önceki Doom 3modlarından bir hayli gelişmiş duruyor. özellikle baskın olan Quake harita tarzları, “Hangi oyundayım ben?” gibi sorularla başınızı döndürebilir. Yine de Hunters Moon, Quake III: Arena’nın Doom motorunda sorunsuzca çalışabileceğinin en sağlam kanıtlarında biri.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here