Ana sayfa Haber Dönemin akıllı saat uygulamaları

Dönemin akıllı saat uygulamaları

0

PixtoCam for Android Wear

 

Her Android Wear kullanıcısının ihtiyacı desek yanlış sayılmaz. PixtoCam, akıllı saatinizi etkileyici bir kamerayla sarıp sarmalıyor adeta. Bu uygulamayla akıllı telefonunuzdaki kadrajı akıllı saatiniz üzerinden görebiliyor, video kaydı yapabiliyorsunuz. Flaş ayarından zamanlayıcıya çok sayıda ek özelliği de beraberinde getiriyor. En kullanışlı uygulamalardan biri.

 

Platform: Android Wear

 

3.99 TL

 

Procreate Pocket

 

Bu uygulama sayesinde Apple Watch”unuz, iPhone”unuzdaki resimler için bir uzaktan kumandaya ve renk paletine dönüşüyor. Bir fırça, silgi veya efekt seçin. Geri alabilir, yineleyebilir ve renkleri değiştirebilirsiniz. Ve iPhone ekranınızın tamamı bir tuvale dönüşeceğinden, rahatça çalışmanıza odaklanabilirsiniz.

 

Platform: watchOS

 

ücretsiz

 

Anytime Gallery for Wear

 

Bileğinizdeki Android Wear’da en sevdiğiniz anılarınızı, fotoğraflarınızı, telefon veya tabletinizle senkronize etmenize olanak tanıyor. Basit, kolay ve sezgisel oluşuyla dikkat çekiyor. özellikleri arasında albüm transferini senkronize yoluyla sağlamak, otomatik senkron, yakınlaştırma özelliği, slayt gösterisi, dahili bellek ve microSD”deki albümleri ayrı ayrı görebilme özellikleri de öne çıkanlar arasında.

 

Platform: Android Wear

 

ücretsiz

 

Pocket Casts

 

Android Wear ve watchOS platformları için gelişim hız kesmeden devam ediyor. Birçok konuda kullanıcının yüzünün her geçen gün daha fazla güldüğünü belirtmek gerek. örneğin müzik uygulamaları konusunda ilerleme kayda değer. Ancak podcast uygulamaları konusunda hala eksikler var. Pocket Cast ise tam bu noktada devreye giren, iddialı uygulamalar arasında. Peki ne işe yarıyor?

 

Uygulama ile ses ve video podcast”lerine erişiyor, durdurup devam ettirme gibi basit kontrol olanaklarına sahip oluyorsunuz. Arayüzü ile sempatik ve sizi akıllı saatinizin kompakt ekranı ile güçlü bir etkileşime davet ediyor. Ah bir de ücretsiz olsaydı…

 

Platform: Android Wear, watchOS

 

ücretsiz

 

10 TL

 

Pocket Yoga

 

Pocket Yoga, iPhone”unuzu ya da Android cihazınızı kullanarak yoga yaptığınızda size duruşunuzun resmini, duruşunuzun adını, kalan süreyi ve yaktığınız kalori miktarını gösterir. üstelik, duruş sıralamanızı doğrudan cihazınızdan duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.

 

Platform: Android Wear, watchOS

 

8.30 TL

 

Onefootball

 

iPhone ve Android uygulamasındaki favorilerinizi temel alan Onefootball, günün müsabakalarını ve maçlarını seçebilmenizi sağlar. Maçın saatine, o anki skoruna, akışına ve en önemli anlarına göz atmak için dokunmanız yeterli. üstelik, Onefootball uygulamasından favori takımlarınızı seçerek, bu takımlarla ilgili bildirimleri saatinizde görebilirsiniz.

 

Platform: Android Wear, watchOS

 

ücretsiz

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here