Ana sayfa Donanım Döndür, çevir katla 5 ayrı kullanım şekli ile ” Toshiba Satellite Radius...

Döndür, çevir katla 5 ayrı kullanım şekli ile ” Toshiba Satellite Radius 15″ bir harika…

0

Kullanıcıların cihazı kendi ihtiyaçlarına uygun kullanabilmelerini sağlayan; farklı kullanım modları için tasarlanan 360 derece döndürülebilen ekran
özel harman kardon® hoparlörler ve Full HD IPS ekran ile yoğun eğlence
Windows 10 için optimize edilmiş, Cortana uygulamasına hızlı erişim tuşu

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., 39.6cm (15.6″) ekranlı dönüştürülebilir notebook modeli Satellite Radius 15″i tanıttı. 360 derece döndürülebilir mekanizmasıyla dönüştürülebilen bu cihaz, kullanıcıların her duruma uygun olarak beş farklı moddan birini seçebilmelerine imkan tanıyor.  Katlanabilir tasarımı her zaman en kullanışlı şekilde çalışmanızı sağlayarak, günün başlangıcından akşamki eğlencenize kadar tüm gün boyunca en üst düzeyde üretkenlik sağlıyor.

 

Hareket halindeyken esneklik

Beş farklı kullanım modu sunan Satellite Radius 15 ile kullanıcılar, tablet modunda medya içeriklerini izlemekten, sunum modunda raporları görüntülemeye, izleyici modunda arkadaşlarla eğlence içeriklerini paylaşmaktan, geleneksel dizüstü modunu kullanmaya ve 180 derece masa üzeri kullanım özelliği ile içerikleri bir grup insanla beraber izlemeye kadar,  ihtiyaç duydukları tüm esnekliğe ve kullanışlılığa sahip olabiliyorlar. Saten altın rengi alüminyum kaplamalı şık görünümlü Satellite Radius 15, yalnızca 20.1 mm inceliğinde. 7 saatin üzerindeki[1] pil ömrü tüm gün çalışmak için yeterli gücü sağlarken, arka aydınlatmalı klavye ise gece uçuşları gibi aydınlatmanın az olduğu ortamlarda veya pek çok farklı durum ve ortamda Satellite Radius 15″i rahatlıkla kullanılabilir kılıyor.

 

Performans ve kullanışlılık

5. Nesil Intel® Core™ i5 işlemcilere sahipSatellite Radius 15 sayesinde kullanıcılar, ister çoklu işlemleri aynı anda yürütürken, ister en yeni eğlence içeriklerini keyfini sürerken yanıt hızı güçlü bir performansa sahip olabiliyorlar.

Windows 8.1 yüklenmiş olarak sunulan Satellite Radius 15, ücretsiz olarak Windows 10″a yükseltilebiliyor[2].  Windows 10″un tüm önemli özelliklerini sunmanın yanında yeni modeller, Cortana[3] uygulamasından en verimli şekilde faydalanmak için net sesler sağlayan ikili mikrofon ve özel hızlı erişim tuşu da mevcut. Cortana”nın akıllı özellikleri zaman içerisinde kullanıcısını tanıyor ve çok daha sezgisel bir internet araması ve anımsatıcılar sağlayarak, en yoğun günlerde bile yaşantınızı düzenlemenize yardımcı oluyor.

 

Gelişmiş eğlence

Full HD IPS dokunmatik ekran, çoklu işlemler yapmak, içerik yaratmak veya en yeni oyunları tüm detayları ve en canlı görüntülerle oynamak için geniş görüntü açısı sunuyor. Satellite Radius 15, en doğal ve net seslerle müzik dinlemek veya en yeni filmleri izlemek için dahili harman kardon® hoparlörleri ve DTS Sound™ ses geliştirme özelliğini bir arada sunuyor.

Ayrıca kullanıcılar, evlerinde geçirdikleri dinlenme zamanlarında, Ultra HD 4K  özelliğini destekleyen HDMI® girişi aracılığıyla uyumlu ekranlarda büyük ekran boyutunda yeni bir netlik  boyutuna geçebilirler.  Satellite Radius 15″in bağlantı seçenekleri arasında büyük medya içeriklerini ultra hızlı olarak indirmek için SD UHS-I destekli çoklu kart okuyucu ve bir tanesi Uyku Modunda Şarj özellikli iki adet USB 3.0 girişi bulunuyor. Kablosuz ekran teknolojileri ise ilave kablolara gerek kalmadan büyük ekranlarla kolayca içerik paylaşımına imkan veriyor.  256 GB”a kadar SSD, 1 TB SSHD, veya 2 TB HDD özelliklerini destekleyen seçenekler ile kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun sürücü kombinasyonunu ve kapasiteyi seçebiliyorlar. 

 

Toshiba Satellite Radius 15:

Ekran: 39.6 cm (15.6″) Full HD (1920 x 1080) IPS, 300 NIT, LED ekran
İşlemciler: 5. nesil Intel®CoreTM i5 CPU”lar
Grafik işlemciler: Intel® HD Graphics 5500
SSD/HDD: 256GB”a kadar SSD, 1TB SSHD veya 2TB HDD
Bellek: 16 GB DDR3L
Bağlantılar: 3 x USB girişi 1 x Uyku Modunda Şarj özellikli, 1 x Ultra HD 4k destekli HDMI® çıkışı, UHS-I destekli 2-si-1 arada SD/MMC soketi, kablosuz ekran teknolojileri, Intel® Dual Band Kablosuz-AC 3160, Bluetooth®4.0
İletişim: HD web kamera özellikli ikili mikrofon
Ses: DTS Sound™ ses geliştirme özellikli harman kardon®stereo hoparlörler
İşletim Sistemi: Windows 8.1 yüklü; Windows 10″a ücretsiz yükseltim.
Pil ömrü: 7 saate kadar, 40 dakika1
Renk: Alüminyum kaplamalı Saten Altın rengi
Ağırlık: 2.25 kg”a kadar
Boyutlar: 379.5 x 244.9 x 20.1 mm

[1] 7 saatekadar, 40 dakika, MobileMark 2014 verilerinedayanarak

[2] Windows 8.1 yüklemesi yapılmıştır. ücretsiz Windows 10 yükseltmenizi, hazır olduğunda ilk bir yıl içinde windows.com/windows10upgrade adresinden edinin.

[3]Cortanauygulamasınınmevcutolmadurumubulunduğupazaragöredeğişiklikgösterebilir. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here