Ana sayfa Donanım Dokunmatik ekran yeni HP fotoğraf makinesi

Dokunmatik ekran yeni HP fotoğraf makinesi

0

HP”nin dokunmatik ekranlı yeni dijital fotoğraf makinesi PC460t satışa sunuldu. Yeni ürün geniş, dokunmatik ekranı ile dikkat çekiyor

HP dijital fotoğraf makinelerinin Türkiye distribütörü DataStar, dokunmatik ekranlı yeni dijital fotoğraf makinesini satışa sundu. HP PC460t model fotoğraf makinesi, 3.0 inç genişliğindeki dokunmatik ekranı ile kullanımı kolaylaştırıyor. 14M piksel çözünürlükteki ürün, 4x optik zum yapabiliyor. HP PC460t”nin sezgisel kullanıcı arayüzü ve dokunmatik ekran özeliği ile yapılacak işlemler kolayca ekran üzerinden seçilebiliyor. 3D özellikli modern arayüz ile tüm işlevler simgelerle tanımlanmış durumda. Böylece kullanıcıların istedikleri işlemin simgesine dokunması yeterli oluyor. Parlak ışıkta bile simgeleri görüp, işlem yapmak mümkün. Gelişmiş renk kontrast özelliği sayesinde farklı sahne modları seçimi yapıldığında ortaya çıkacak görüntüleri örnek olarak görerek, buna göre seçim yapılabiliyor.
HP PC460t

HP PC460t dijital fotoğraf makinesi, kullanıcılara 28″in üzerinde sahne modu seçeneği sunuyor. Hareket eden nesneleri çekmeyi de sağlayan makine, ayrıca pürüzsüz cilt modu sayesinde portre çekimlerini de başarılı olarak yapabiliyor. Kamera bir yüz algıladığında otomatik olarak cilt dokusunu pürüzsüz hale getiriyor. Ayrıca ürün gülümseme algılama özelliği ile gülümsemeyi yakaladığı anda otomatik olarak çekim yapabiliyor.

HP 460t Dijital Fotoğraf Makinesi özellikleri
– 14M piksel
– 28mm geniş açılı objektif
– 3.0 inç dokunmatik LCD ekran
– 4x optik zum
– 3D özellikli kullanıcı arayüzü
– 28″in üzerinde sahne modu
– Kırmızı göz engelleyici
– Göz kırpma ve gülümseme yakalama modu
– Li-Ion pil

– Fiyat: 279 TL (KDV dahil)
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here