Ana sayfa Donanım Dokunmatik ASUS VivoBook serisi huzurlarınızda!

Dokunmatik ASUS VivoBook serisi huzurlarınızda!

0

ASUS VivoBook serisi kullanıcılara eşsiz sezgisel deneyimler, gelişmiş bilgi-işlem ve multimedya kullanımı ile mobil kullanıma son derece elverişli, yüksek kaliteli tasarım sunuyor

Ekran boyutları 11.6″ ila 14″ arasında değişen ASUS VivoBook X202E ve S400CA modelleri, , muhteşem bir kullanıcı deneyimi ve müşteri mutluluğu oluşturmak için tümüyle doğal dokunma çevresinde geliştirilen bir cihaz serisinin başlangıcını oluşturuyor. Windows 8 için optimize edilmiş olan ASUS VivoBook”lar çekici, uzun ömürlü ve son derece portatif bir tasarımla vitrine çıkıyor. ASUS SonicMaster ses ve 2-saniyelik ani açılış süresiyle bu cihazların tüm modelleri, üç yıllık 32GB WebStorage bulut alanına da sahip. ASUS VivoBook”lar, yıl sonuna dek seriye katılacak yeni modelleriyle birlikte kullanıcılara eğlenceli ve sezgisel dizüstü bilgisayar deneyimi yaşatmanın yeni bir yolunu oluşturuyor.
 

Daha doğal ve tatminkar interaktiflik için en iyi dokunmatik teknolojiyi sağlayan VivoBook X202E ve S400CA modelleri, ASUS Müşteri Mutluluğu 2.0 ruhuyla güçlendirilerek, daha iyi, daha eğlenceli ve daha dolu yaşam tarzları yaratmak için mükemmel biçimde ayarlanmış bir teknoloji sunuyor. Bütün VivoBook Serisi ürünleri, estetiği, gerçekçi sesi ve sezgisel dokunmasıyla öne çıkacak şekilde tasarlandı. Gittikçe artan bulut-bazlı bilgi-işlem yapısı için ideal olan bu cihazlar, insanların bulundukları her yerde güvenebilecekleri bir teknolojiyi kullanarak onları mutlu etmeyi amaçlayan, faal haldeyken pürüzsüz bağlanabilirliği ve kullanımı destekliyor.
 

ASUS tasarımcıları, cazip VivoBook görüntüsüne ulaşmak için, tüm seri için ince ve hafif formu tercih ettiler. ZENBOOK gibi diğer ASUS yeniliklerine uyum gösterecek şekilde aynı kavisli tasarıma sahip, ana gövde dayanıklı olmasının yanı sıra zarif bir görüntü de sunan metalden oluşurken, tümüyle cam ekran, daha seçkin ve kapsayıcı görünüm sunuyor. Aynı zamanda kendi ayrıcalıklı hissine sahip olan VivoBook”lar kullanıcıları, onları gururla kullanıp taşımaya teşvik ediyor. Bütün kenarları rahatlatıcı bir duygu uyandıracak şekilde yuvarlak ve yumuşak olan bu cihazlar, bir kitap kadar rahat taşınabilecek şekilde oluşturuldu. VivoBook X202E ve S400CA, canlı renk seçenekleriyle piyasaya sürülüyor.

 

 

Her şey sezgisel dokunuş için
Teknolojik ve mühendislik bir bakış açısından, VivoBook”un birincil amacı, Windows 8 için optimize edilmiş tamamen sezgisel bir dokunmatik kullanım deneyimi sağlamak. Dokunmatik kullanım, sadece bir özellik olmaktan çok daha fazlasını içererek VivoBook deneyiminin tam da özünü oluşturuyor. Tüm modeller son derece hassas, çok-noktalı dokunmatik panellerden oluşuyor ve daha büyük dokunmatik tabletler aynı şekilde, ASUS Smart Gesture teknolojisiyle birleşerek, pürüzsüz temas girişini destekliyor.

SonicMaster”la gerçekçi sesler
Adına yakışır şekilde, VivoBook”lar her yönden gerçekçi deneyimler yaşatıyor. Ses bakımından, muhteşem ASUS SonicMaster teknolojisiyle donanmış haldeler ve daha kapsayıcı şekilde, daha derin baslarla ve daha net vokallerle güçlü sesler üretiyorlar. VivoBook”lar multimedyayı geliştirerek, Teknik Grammy ödüllü MaxxAudio ses işleme aygıtının eklenmesiyle donanım ve yazılımdaki ASUS ses mühendisliği deneyimini üst noktalara taşıyor. Dahası, X202E daha iyi bir donanımla geliyor. Her ne kadar boyutu 11.6″ olsa da 14″ ve 15″ modeller için tasarlanmış hoparlörleri, çok daha büyük standart dizüstü bilgisayarlardan daha güçlü ve kapsamlı bir ses performansı sağlıyor.

Bulut için tasarlandı ve inanılmaz derecede hassas
Uyku modundan yeniden başlatmaya gerçek 2-saniyelik geçiş süresi, kullanıcılar cihazlardan çok uzun süre uzak kalsalar bile neredeyse anında Windows 8″e erişebilmelerini sağlayarak, sistemin yeniden başlaması için gereken uzun bekleyişleri ortadan kaldırıyor. VivoBook X202E”de pil verimliliği, bekleme modunda 15 güne kadar uzanıyor. VivoBook”lar bulut bilişim akılda tutularak üretildiği için bu akıcı deneyim, bulut-merkezli bir tasarıma gayet iyi entegre oluyor. Bütün modeller, 3 yıl ücretsiz olacak şekilde 32GB ASUS WebStorage içeriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here