Ana sayfa Haber DJI Drone Özelliği İle Arama Ve Kurtarma Operasyonları

DJI Drone Özelliği İle Arama Ve Kurtarma Operasyonları

0

Son dönemlerde arama ve kurtarma çalışmaları ile ilgili drone kullanımının yaygınlaştığını biliyoruz. Kimi drone kuruluşları ise bunu fırsata çevirerek, devletlerin bile alabileceği drone ürünlerini piyasaya çıkarıyor.

Bunlardan bir tanesi de DJI kuruluşudur. Şu an için en yeni drone teknolojilerinden bir tanesi de Mavic 2 Enterprise modelidir. Özellikle dedepolama özelliğiyle son derece dikkat çekmeyi başaran bu model; satış bakımından da diğre ürünleri geride bırakacağı tahmin ediliyor.

Peki Mavic 2 Enterprise Hangi Özelliklere Sahip ?

Belki de bu yeni model ile ilgili en çok merak edilen konu da ne tür özelliklere sahip olduğudur. Bazı özelliklerine sizin de şaşıracağınızı düşünüyoruz.

 

  • 24 GB gibi geniş bir depolamaya sahip olması
  • 31 Dakikalık uçuş süresini rahatlıkla doldurması
  • 100 megabite kadar 4K çekim özelliği göstermesi
  • 2x optik zum yeteneğinin olması

Yalnızca arama kurtarma çalışmaları için değil aynı zamanda drone fotoğrafçılığı için de bu modelin son derece kullanışlı olacağı tahmin ediliyor. Ürün ile ilgili en çok dikkat çeken bir diğer detay ise; gövdeye yerleştirilmiş sensörlerin varlığı.

Bu sayede otonom uçuşlarda bile engellere takılmadan rahatlıkla hareket edebilirsiniz. Bu drone modeli parolaya sahip olduğu için de sizlere ekstra bir güvenlik sağlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here