Ana sayfa Haber DJ School İstanbul açılıyor!

DJ School İstanbul açılıyor!

0

Türkiye’nin en eğlenceli okulu DJ School İstanbul açılıyor

Deneyimli kadrosuyla ayda 16 saatlik dj’lik eğitimi veren DJ School İstanbul’da yalnızca eğitim almakla kalmayacak, aynı zamanda hayalinizdeki gibi kendi ev partinizin DJ’i olacaksınız!

SCO Agency ve DJ Tekin’in ortak çabaları ile kurulan DJ School Istanbul, DJ adaylarına kapılarını açıyor. DJ olmak isteyen katılımcılarına öğrenirken sahne deneyimi yaşatan, Türkiye’nin ilk ve tek kurumu olan DJ School Istanbul’da eğitimler, 20 yıllık tecrübe ve değişik DJ eğitimi kurumlarındaki deneyime sahip olan DJ Tekin tarafından veriliyor. The Hall ‘da ister tek ister grup halinde alınabilecek eğitimler, hafta arası ve haftasonu olmak üzere ayda 16 saatten oluşuyor. DJ adayları, ayrıca her hafta çarşamba günü yapılacak DJ School’s Bash isimli partilerde de takipçileri ile bir araya gelme fırsatı yakalayacak; derslerde öğrendiklerini arkadaşları ile paylaşacak.
 

Interaktif web sayfası ile Türkiye’den ve Dünya’dan elektronik müzik, DJ ve prodüktörler ile ilgili son gelişmeleri paylaşan DJ School Istanbul, katılımcı ve takipçilerine DJ Tekin tarafından verilen dersler yanı sıra yeni insanlarla tanışma ve gece hayatı endüstrisindeki önemli kişileri tanıma fırsatı sunuyor. DJ School’s Bash partileri öncesi o haftanın öne çıkan kişisinin vereceği workshoplar ile bu hedefini pekiştirecek olan DJ School Istanbul’un, haftalık olarak paylaşacağı haberleri www.djschoolistanbul.com adresinden izleyebilirsiniz.

 

 

DJ SCHOOL ISTANBUL eğitim programı 3 farklı kurdan oluşuyor. DJ Tekin ile organize edilecek giriş workshop’ı sonrası katılımcılar, becerileri ve eski deneyimleri dikkate alınarak Basic, Intermediate ve Advanced olarak adlandırılan kurlara yerleştirilecek. Kurlarda dj’liğin genel tanimi,standartlari ve ekipmanlarin tanitimi; dj terminolojisi, a-dan z-ye teknik donanimin kurulumu, farkli muzik stillerinin tanimlari ve djlik stilleri, farkli ritim türleri ve bunlarin djlik teki kullanim teknikleri, kick start, pitch control, beat mixing, eq, mikrofon, kulaklık ve monitor,aranjeler ve geçişte dogru zamanlama, looping, efekt uygulaması, dj seti oluşturma, parça seçimi ve siralamasi, dijital djlik, dj-set kayit ve düzenlenmesi, canli performans, kitleyle diyalog veiletişim, yaraticilik, kariyer olarak djlik, radyo,klüp, parti djliği farklari ve püf noktalari gibi konular işlenecek.
 

20, 8 ve 4 kişilik gruplar halinde veya teketek ders almak mümkün.
Fiyatlar aylık 320 ila 2.580 TL arasında değişiyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here