Ana sayfa İnternet diyetyemegi.com yayında!

diyetyemegi.com yayında!

0

Konusunda uzman doktorlar ve diyetisyenlerin tecrübeleriyle hazırlanan yepyeni bir beslenme sistemi şimdi Türkiye”de!

Türk damak tadına uygun yemekleri, devrim niteliğindeki bir pişirme yöntemi olan sous-vide tekniğiyle hazırlayan ve hiç olmadığı kadar düşük kalori değerleriyle müşterilerine sunan www.diyetyemegi.com, sağlıklı beslenme ve zayıflama konularında Türkiye”de bir çığır açıyor.


diyetyemegi.com hakkında

Dr. Murat Topoğlu ve Dr. ümit Aktaş”ın öncülüğünde kurulan diyetyemegi.com, dünyaca ünlü sous-vide pişirme tekniğini kullanıyor ve müşterilerine düşük kalorili olduğu kadar yüksek lezzetli yemekler sunuyor. Sous-vide tekniği özetle şöyle çalışıyor: Besinler, havası alınmış özel vakumlu kapların içinde düşük ısıda ve minimum yağ kullanarak uzun sürede pişiriliyor. Pişirme esnasında besinlerde minimum su kaybı meydana geliyor ve böylece besin değerini kaybetmeyen son derece sağlıklı yemekler hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler hava almayan, akıntı yapmayan vakumlu kaplarda paketleniyor, pastörize ediliyor, böylece her türlü zararlı mikroorganizma yemeklerden uzaklaştırılıyor ve yemekler uzun süre dayanıklı hale geliyor. Bu sayede, müşterilere taze taze ulaştırılıyor. 

 

 

 

diyetyemegi.com nasıl çalışır?

diyetyemegi.com, oldukça basit ve anlaşılır bir sistemle müşterilerine hizmet veriyor. Siteye giriş yapan ve ardından üye olan kullanıcılar, yemek planları sayfasında diledikleri paket alternatifini seçip sipariş adımına geçiyorlar. Bu adımda ödeme işlemleri gerçekleştiriliyor ve sipariş diyetyemegi.com sistemine aktarılıyor. Sipariş edilen paket en kısa zamanda sipariş sahibine iletiliyor.
 

Sunduğu sağlıklı, lezzetli, düşük kalorili ve pratik ürün yelpazesinin yanı sıra, diyetyemegi.com, bir avantajıyla daha dikkat çekiyor: Yemek planlarının uzman doktor ve diyetisyenler tarafından hazırlanıyor oluşu diyetyemegi.com”u benzer diyet programlarından ayırıyor. Yemek paketi siparişi veren kullanıcı, bir form doldurarak tüm sağlık bilgilerini ve yemek tercihlerini diyetyemegi.com ile paylaşıyor ve diyetyemegi.com diyetisyenleri bu bilgiler ışığında kullanıcının günlük öğünlerini hazırlıyor. İşte bu sayede diyetyemegi.com paketleri kişiye özel olarak oluşturuluyor.
 

Paketi eline ulaşan müşteriler, kendilerine paketle birlikte gönderilen programı doğru bir şekilde uyguladıkları takdirde yavaş yavaş kilo kaybetmeye başlıyorlar ve diyetyemegi.com ürünlerini doktor kontrolünde, düzenli bir şekilde kullanarak arzuladıkları kiloya kavuşuyorlar.

“Düşük kalori, yüksek lezzet!” sloganıyla hareket eden diyetyemegi.com”un önümüzdeki günlerde sağlıklı ve düşük kalorili diyet yemeklerini daha geniş bir kitleye ulaştırması planlanıyor.
 

Ayrıntılı bilgi için www.diyetyemegi.com“a tıklayınız.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here