Ana sayfa Donanım Disney karakterleri, teknolojinin hizmetinde

Disney karakterleri, teknolojinin hizmetinde

0

çocuklar ve gençler, artık anne-babalarının kullandığı, siyah ya da gri renkli bilgi teknolojisi ürünlerini kullanmak zorunda değil

DataStar, Disney”in tüm karakterlerinin kullanıldığı kablosuz mouse”dan hoparlöre, USB bellekten kulaklığa çok çeşitli ve sevimli ürünlerin satışına başladı.

Disney”in teknoloji ürünlerinin Türkiye distribütörü olan DataStar, Disney karakterleri ile renklenmiş pek çok ürünü satışa sundu. Mickey Mouse”dan High School Musical”a, Toy Story”den Winnie the Pooh”a, Cars”dan Hannah Montana”ya kadar tüm Disney karakterlerine yönelik ürün grupları çocukları ve her yaştan gençleri hedefliyor.

DataStar

Satışa sunulan ve Disney karakterleri ile renklenmiş ürün grupları şunlar: Optik mouse”lar, kablosuz mouse”lar, mini mouse”lar, klavyeler, mouse pad”ler, USB çoklayıcılar, notebook kaplamaları, çantalar, web kameralar, USB bellekler, kulaklıklar ve hoparlörler. Her bir karakter için tüm ürünlerden oluşan en az bir ürün seti yapılabilirken, pek çok karakterde birden fazla tasarım seçenekli ürün setleri sunuluyor.

DataStar, Disney”in yanı sıra her yaştan gençleri ve klasik renk ve tasarımlı teknoloji ürünlerinden sıkılanları hedefleyen CKP markalı ürünleri de satışa sundu. Genç çizgisi, şık tasarımları ile genç kızları ve kadınları hedefleyen CKP ve CKP Live ürünleri arasında mouse”lar, çantalar, CD çantaları, vb bulunuyor.

DataStar

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here