Ana sayfa Haber Dikkat çeken 5 Mac oyunu

Dikkat çeken 5 Mac oyunu

0

Sizin için en dikkat çeken mac oyunlarını araştırdık ve 5 mac oyunu bulduk. Mac oyunlarının arasından sizin için seçtiğimiz 5 mac oyunlarıApple yazılımının devam eden popülaritesi, Steam’in artık Mac‘te kullanılabilir olması, App Store‘a elverişli bir şekilde ulaşılabilirlik ve çok kısa bir sürede harika yeni oyunlar keşfetmenin iyi desteklenmiş yollarıyla son birkaç yıl Mac oyunları için oldukça hareketliydi. Artık arasından seçim yapmak için hem büyük hem de küçük ölçekli olmak üzere çok daha geniş bir  Mac oyunları arşivimiz var ve bunlar her yıl bir öncekinden seçim yapma ve kalite açısından çok daha iyi görünüyorlar. Mac ortamında henüz yeniyseniz ve oynayacak güzel bir oyun arıyorsanız ya da basitçe bu aralar piyasada olan en fantastik oyunlara dair şöyle bir tazelemeye ihtiyacınız varsa son zamanların en iyi 5 Mac oyunu listesinde aradığınızı bulacaksınız. Hiç şüphe yok ki, Mac platformu geçmiş yıllar boyunca oldukça etkileyici ve akılda kalıcı birçok oyuna sahne oldu ama bu yazıda günümüzün, hemen şimdi ulaşıp oynayabileceğiniz çağdaş ve muhteşem oyunlarını ele alıyoruz.

 

 

 

Borderlands 2 orijinalinden çok da farklı ve ciddi bir güncelleme sunmuyor, ama bu durum bizim bu oyunu defalarca yeniden oynamamıza engel olmadı. Bu oldukça gürültülü dört oyunculu ortak operasyon nişan alma oyunu çılgınca bir aksiyon, eğlence ve kullanıma hazır ateşli silahların bolluğuyla paketlenmiş bir halde cihazınıza geliyor, ayrıca dikkate değer bir biçimde bir çok eklenti içerikle genişletilmiş durumda. Şiddetin bu kadar eğlenceli olabileceğini hiç tahmin edebilir miydiniz?

 

 

 

. Bit.Trip Presents… Runner 2, karmaşık adına rağmen ekran üzerinden kaydırmalı aksiyonu oldukça basit bir biçimde tasarlanmış. Oyunun zorluğuna rağmen; eğlendirici havası, mekaniklerin çeşitliliği, şaşırtıcı erişilebilirik düzeyi bu düşük maliyetli bağımsız oyunu harika bir hâle getiriyor.

 

 

 

Uzun ve sessiz imtiyazları sürdürmek çok zordur ama XCOM: Enemy Unknown – Elite Edition bunu eşdeğer bir yetenek ve canlılıkla başarıyor, hem de dönüş temelli bir strateji oyunu teması olan harika bir bilim kurgu ortamıyla. İster ekibinizi savaş alanında yönetin, isterseniz de üssünüzde biriminizin ilerleyişini kontrol edin. XCOM çok sürükleyici, son derece derin ve hatta şaşırtıcı bir biçimde duygusal bir deneyim sunuyor.

 

 

Hotline Miami kayıp bir NES oyunu gibi görünüyor ama 1980’lerde, bu rahatsız ve bağımsız oyun kadar hasta ruhlu ve sert bir oyun asla üretilmedi. Tepeden tırnağa silahlarla kuşanmış gangster’lerle dolu olan binaları patlatarak her bir bölgeyi ultra bir şiddetle temizliyorsunuz ve bütün bunları yaparken de size gerçeküstü bir sunum ve kahramanınızın tuhaf, halüsinatif vizyonları eşlik ediyor. Bu oyun sürprizlerle dolu ve gerçekten ayrı bir havası var.

 

 

Limbo, görsel olarak cezbedici, korkutucu bir biçimde kasvetli ve büyüleyici atmosferiyle 2D bir ekran üzerinden kaydırmalı oyunun titreşimli atla-ve-bırak maceralara karşı nasıl çok daha etkili olduğunun en iyi örneklerinden biri. Gölgeler diyarı boyunca seyahat eden genç bir çocuk olarak platformun karşınıza çıkardığı zorlukların, bulmacaların ve hemen her yerde karşınıza çıkan düşmanların üstesinden gelmek durumundasınız. Oldukça etkileyici bu macera çok farklı açılardan okumaya açık.

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here