Ana sayfa İnternet Digiturk Lig TV uygulamasıyla futbol keyfi!

Digiturk Lig TV uygulamasıyla futbol keyfi!

0

LG Electronics, LG Smart TV Uygulama Mağazası”na Digiturk Lig TV”yi ekledi. Kullanıcılar, LG Smart Cinema 3D TV”lerdeki Digiturk uygulamasıyla taraftarı oldukları futbol takımlarının haber ve bilgilerine anında ulaşabilecek

Teknolojinin lider markası LG Electronics, LG Smart TV”lerdeki Smart Menü”yü zenginleştirmeye devam ediyor. LG, Smart TV uygulamalarına bir yenisini daha ekleyerek; Digiturk işbirliğiyle hazırlanan Lig TV uygulaması ile futbolseverleri ekran başına çağırıyor.
Lig TV uygulaması; fikstürler, en iyi goller, kritik pozisyonlar ve maç yorumları gibi bilgilerin takip edilebileceği, kullanıcılara futbol şöleni sunan ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama sayesinde futbolseverler, istedikleri bilgilere anında ulaşabiliyor.
 

LG Electronics Smart TV Müdürü Aytek Dorken, “Smart TV”lerdeki Smart Menü”yü her geçen gün zenginleştiriyoruz. Bunu yaparken kullanıcıların isteklerini göz önüne alıyor ve onlara en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Televizyon izleme alışkanlığını teknolojiyle şekillendiren Digiturk, fark yaratan 360 derece projeleriyle reklamverenlere çoklu seçenekler sunuyor. Her daim gündemde olan ve her koşulda bir tutku olarak yaşanan futbolun bu uygulamayı gerçekleştirmek için çok uygun bir tema olduğuna inanarak Digiturk ile bu alanda işbirliği yaptık” dedi.

Digiturk uygulaması nasıl çalıştırılıyor?
Aralık ayının son haftası hayata geçen uygulama kullanıcıların kolay bulabilmesi için doğrudan ana ekranda “YENİ” başlığının altına yerleştirildi. Kullanıcıların uygulamayı yüklemek için Uzaktan Kumanda veya Sihirli Kumandaları ile seçip, gelen ekranda “KUR”u işaretlemeleri gerekiyor. Daha sonra Lig TV uygulaması “UYGULAMALARIM” başlığı altına yerleşiyor. Bundan sonra yapılması gereken, “UYGULAMALARIM” bölümünden seçip çalıştırmak ve futbolun tadına varmak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here