Ana sayfa Haber Devolver Digital”ın yeni oyunu SCUM”a ait mekaniklerin yer aldığı video yayınlandı!

Devolver Digital”ın yeni oyunu SCUM”a ait mekaniklerin yer aldığı video yayınlandı!

0

Devolver Digital’in birkaç senedir üstünde çalıştığı hayatta kalma oyunu, beklendiğinden fazla gerçeklik bulunduracak. Bunlardan biri ise bize oyun sırasında büyük problem çıkaracak olan ıslaklık olarak geçiyor. Gerçek hayatta da olduğu gibi ıslak giysiler, pantonlar veya t-shirtler ile gezmek problem yaratabildiği gibi, SCUM’da da aynısı olacak.

Yağmurluğunuz yoksa bittiniz

Aniden çıkan yağmur veya denize atlama zorunluğu, başka oyunlarda karakterinizin sahip olduğu özellikleri değiştirmiyor. Fakat, SCUM’da işler biraz farklı. Eğer yağmurluğunuz veya su geçirmeyen bir montunuz yoksa üstünüzdeki çoğu giysi, çantanız da dahi olmak üzere, su çekebiliyor. Bu da sizi yavaşlatabiliyor, hatta hasta olmaya bile sürükleyebiliyor. Tabii, kurutmanın yolları da bulunuyor, kurduğunuz kamp ateşi veya gün ışığına bırakmak eşyalarınızı kurutabiliyor. Kuruma hızı ise ıslak maddenin türüne veya aldığı ısıya göre değişebiliyor. Aşağıda ise Devolver Digital tarafından yayınlanmış videoyu izleyebilirsiniz.

Videoda da görüldüğü gibi SCUM sadece ıslaklık mekanikleri ile değil, başka gerçek mekanikleri ile oyuncuları zorlayacak. SCUM, 2018 senesinin ilk çeyreğinde Steam Early Access’e girecek ve oyunculara sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here