Ana sayfa Haber Dev televizyonların en iyileri

Dev televizyonların en iyileri

0

Dev televizyonlar hangileri?
Salonunuzda geniş bir yer açın

Son trend akıllı televizyonlar hacmini git gide büyüterek evlerinizde sinema salonu yaratmanıza olanak sağlıyor. Bu ayki dosya konumuz olan dev televizyonlar için salonunuzda futbol kalesi kadar yer açmanız gerekiyor. Yeni nesil dev televizyonlara sahip olduğunuzda, maçlardan, sinemaya kadar izlediğiniz her şeyden ekstra zevk alacaksınız. Siz de bu deneyimi yaşamak istiyorsanız kesinlikle doğru yazıyı okuyorsunuz.

 

Sharp Aquos

Eviniz artık sinema salonu

Sharp 90 inç boyutundaki devasa AQUOS LC-90LE757 LED TV”yi pazara sundu. 1,2 metreyi aşan yüksekliği ve neredeyse 2,30 metrelik çapraz boyutuyla Sharp AQUOS 3D LED TV, evlerini sinema salonu çevirmek isteyenler için adeta bir rüyanın gerçekleşmesi anlamını taşıyor. Sharp tarafından üretilen en yeni nesil X-Gen 3D panele sahip olan bu yeni televizyonlar, dünyanın boyut olarak en büyük televizyonları olmalarının yanında emsalsiz bir görüntü kalitesi de sunuyor.

Aquos serisi ile düz ekran TV pazarında başarılı olmaya çalışan Sharp firması yeni LC-90LE745U modelini satışa sundu.

Sharp’ın yeni modeli 90 inç boyutunda. Entegre Wi-Fi barındıran model Full HD çözünürlüğe sahip ve Full HD 3D desteği veriyor. Yenileme hızı 240Hz iken Netflix, Hulu gibi standart Smart TV uygulamaları ve birde web tarayıcısı sunuyor. 

Ekran ise tam sıra LED dizilimine sahip ve birbirinden bağımsız açılıp kapanabilen LED’ler sayesinde o alandaki parlaklık ve karanlık daha iyi kontrol edilebiliyor. Dinamik kontrast oranı 8 000 000:1 şeklinde. 2 adet USB girişi, 4 adet HDMI girişi, 1 adet Ethernet girişi bulunuyor. 

Model ayrılabilir standı ile birlikte 75Kg ağırlığa, 2m genişliğe ve 1.2m uzunluğa sahip. Kalınlık ise 10cm. Enerji tüketimi 381 Watt. 

 

Samsung S9
Görkemli ekran boyutuna teslim olmaya hazırlanın
Dünyanın en büyük Ultra HD TV‘si olan Samsung S9, eğlenceyi yepyeni gösterişli bir düzeye taşıyor. 85 inç ekran, muazzam orantılı ve izlemesi tek kelimeyle çarpıcı olan muhteşem görüntü kalitesi sağlıyor. İster izlemeniz gereken televizyon dizileri, isterse de gişe rekoru kıran filmler olsun, süper geniş ekran, içeriği yeni bir eğlence katmanına yükseltiyor. Televizyona tekrar hayran olmak için bir neden arıyorsanız, S9 ve ilham verici deneyimi, tek bir ekranda ihtiyacınız olan tüm nedenleri kapsıyor.

İster bir Cumartesi akşamı film izliyor, isterseniz de arkanıza yaslanıp hafta içindeki televizyon dizinizi takip ediyor olun, şaşırtıcı görüntü kalitesi sayesinde eğlenceniz katlanacak. Samsung S9, çözünürlüğün dört katını sağlayan dörtlü ayrıntı iyileştirme teknolojisi ve precision-black arka Işık teknolojisine sahip. Otomatik iyileştirme teknolojisiyle de, daha düşük kalitedeki görüntü kaynakları bile gerçekten içine çeken bir deneyim sağlamak için birebir. S9 ile arkanıza yaslanıp harika görüntüleri hayretle izleyin.
 

 

Vestel 4K
Keyfinizi 4″e katlayın
4 kat daha gerçek görüntü ile HD keyfini 4″e katlayın! Full HD”den 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip Vestel 4K Ultra HD TV ile artık görüntüler 4 kat daha canlı, 4 kat daha net, 4 kat daha derin ve gerçeğe 4 kat daha yakın.

4 Kat Daha Fazla Netlik Vestel 4K Ultra HD TV, Full HD”den 4 kat daha fazla pikseli tek bir panele sığdırarak gerçeğe çok yakın görüntü kalitesi ile çığır açıyor. Yakın mesafeden bile inanılmaz derecede canlı ve keskin görüntüler sunan 85 inç Vestel 4K Ultra HD TV ile artık en ufak ayrıntılar bile gözünüzden kaçmayacak.

 

LG CURVED ULTRA HD

Dünyanın ilk ve en büyük kavisli televizyonu

Las Vegas”ta düzenlenen 2014 Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı”nda (CES) tanıtılan 21:9 formatındaki CURVED ULTRA HD TV, dünyanın en büyük kavisli ekran tasarımına sahip televizyonu.

Ekstra geniş ekranı sayesinde, televizyon keyfinizi maksimum seviyeye taşımaya hazır olun. İzlediğiniz programa engel olmayacak şekilde ekranın köşesinde görüntü ayarlarını düzenleme paneli de bulunan CURVED ULTRA HD TV”de renk sızmasını önlemek ve üstün bir izleme deneyimi sağlamak için Thin Film Transistor (TFT) piksel devre teknolojisini detaylandırarak, arka aydınlatmadaki düzensizlik sorununu aştı. Gelecek nesil televizyon pazarında yapılabileceklerin sınırının olmadığını gördüğünüzde, vazgeçmek istemeyeceksiniz.

 

Sony 4K LED TV

Sony”den üç yeni seriden oluşan dev televizyonlar

Yeni serilerdeki tüm televizyonlar, Sony”nin görüntü işleme motoru 4K X-Reality™ PRO sayesinde her türlü içeriği nefes kesici 4K çözünürlükte sunuyor. Sony”nin yeni içerik görüntüleme yolu One-Flick Entertainment ise izleyicilerin istedikleri 4K içeriği hızla seçip keyfini sürmesine imkân veriyor.

X9000B serisi ile izleyicilerine magnetic fluid hoparlörler yepyeni bir deneyim vadediyor. X8500B ve X9500B serileri ile de 4K yelpazesini genişletmeyi hedefleyen Sony, şimdiye kadar görülmemiş ekran deneyimi yaşatacak. Daha güçlü bir ses kalitesi sunan 85 inçlik dev televizyonların arkasına gömülü subwooferlar mevcut. Sony sizi televizyon ile mümkün olan en iyi kalitedeki nefes kesici görüntülerin dünyasına davet ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here