Ana sayfa Donanım Dev-mikro Hi-Fi sistem

Dev-mikro Hi-Fi sistem

0
Marantz M-CR603 gerçek bir sihir kutusu: Dijital radyo yayını, FM radyo, DLNA müzik yayını ve CD oynatma özelliklerine sahip ayrıca internet üzerinden radyo yayını yapabilirken, iPod, iPad, iPhone ve iTunes yüklü bilgisayar için bir AirPlay istemcisi de olabiliyor. Sadece IOS 4.2 güncellemesini yüklemeniz yeterli. Ayrıca kablosuz ağınızın olması Marantz ile kablosuz bir müzik sisteminizin olması anlamına geliyor.

ürün kanal başı 60 Watt gücündeki hoparlörleriyle çok güçlü ses çıkışı sağlıyor. Marantz M-CR603 aynı zamanda birçok tekli mikro Hi-Fi sistemden daha keskin ve daha dinamik ses çıkışına sahip.
 

CD oynatma ve Apple ürünleri içinde ses çıkışı sağlayabilme özellikleri iddialı ve ayarlanabiliyor. Sinyal gücünün düşük olduğu yerlerde dahi, internet radyosu iyi çalışıyor. 192kbps’te başlayan yüksek kaliteli internet radyosu gerçekten etkileyici. Cihazda her tip kablo bağlantısı var: iPod ve bellekler için USB yuvası, daha düşük ses çıkışı veren MP3 oynatıcılar ve kulaklıklar için 3,5 mm jak. Hatta, elbette retro sevenler için bir de CD oynatıcı var.
 

Birçok rakibinin aksine, Marantz, uzaktan kumandanın Hi-Fi sisteminize erişim için kullanacağınız asıl arayüz olduğunun farkında ve dolayısıyla, kullanımın rahat olması için elinden geleni yapmış. Detaylı fakat karmaşık değil, hatta 100 tane bile olsa radyo istasyonları arasında kolayca dolaşabilmenizi sağlıyor. RX101 Bluetooth alıcısını cihazın arkasındaki M-XPort’a bağlayarak, diğer cihazlardan da kesintisiz müzik akışı elde edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here