Ana sayfa Donanım Dev hafıza Türkiye’de!

Dev hafıza Türkiye’de!

0

Archos, dünyanın ilk 250 GB sabit diskli tabletini üretti…

İlk kez 2008 yılında 1. nesil internet tabletleri piyasaya sunan ve o günden beri Ar-Ge çalışmalarına hız veren Archos, dünyada bir ilke daha imza attı. Dünyanın ilk 250 GB sabit diskli tabletini üreten Archos, AndroidTM 3.2 Honeycomb işletim sistemine sahip 80 G9 modeli ile dev bir hafıza seçeneği sunuyor. Archos 80 G9, Şubat 2012″de Türkiye”de satışa sunulacak. Bir diğer yenilik ise Archos, Şubat ayında tüm G9 serisi tabletleri için Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağını açıkladı.
 

Avrupa”nın en büyük tablet PC üreticisi olan Archos”un adından sıkça söz ettiren ve merakla beklenen ürünü yakın bir zamanda dünya ile eş zamanlı Türkiye”de satışa sunuluyor. 250GB sabit diske sahip olan dünyanın ilk ve tek tableti Archos 80 G9, bu özelliğine ek çift çekirdekli OMAP4 (1.2GHz) işlemcisi ve ergonomik tasarımı ile pazarda tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Cep sineması buna denir…
Mobil olmanın rahatlığını yüksek saklama kapasitesi ile birleştiren bu dev hafızalı tablet, gerek kurumsal gerekse bireysel müşteriler için rakipsiz bir ürün. 250 GB sabit diske sahip bu ürüne, yüksek çözünürlükte (HD formatta) 40 film, MPEG4 formatında yüzlerce video, onbinlerce resim kaydetmek mümkün. Bu dev hafızalı ürüne, mobil dünyanın cep sineması dersek hata etmiş olmayız.

Archos patentli opsiyonel 3G USB aparatıyla birlikte piyasaya sunulan Archos 80 G9, 4:3 görüntü formatı ve 8 inçlik ekran boyutuyla rahat taşınabilme ve kolay kullanım imkanı sağlıyor. Her yerden internete girmeyi, e-postaları takip etmeyi, ofis dokümanlarına erişimi sağlayan 3G bağlantısı sayesinde ayrıca sosyal medya uygulamalarına girebilir, internetin tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. HDMI çıkışına sahip Archos 80 G9 sayesinde tabletinizi HD televizyonunuza bağlayabilir ve mobil olarak yaptığını tüm uygulamaları TV üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Kısacası Archos 80 G9, mobil dünyanın tüm rahatlığını ileri teknolojiyle birlikte sunuyor ve nereye isterseniz sizinle oraya geliyor.

Ice Cream Sandwich güncellemesi kapıda…
Archos, tüm G9 serisi tabletleri için Şubat ayında Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi güncellemesi yayınlayacağını açıkladı. Android tutkunlarının merakla beklediği Ice Cream Sandwich işletim sistemi, Google”ın şimdiye kadar Android için yaptığı en büyük yenilikleri içeriyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here