Ana sayfa Haber Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm detayları paylaşıldı!

Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm detayları paylaşıldı!

0

Geçtiğimiz günlerde net çıkış tarihi açıklanan ve ardından da Türkçe alt yazı desteği ile geleceğidoğrulanan Detroit: Become Human, Sony Türkiye ekibinin açıklamalarına göre Nisan 2018 içerisinde ön siparişe açılacaktı ama anlaşılan Sony Türkiye, daha erken başlatmaya karar verdi bu ön sipariş dönemini. çünkü şu an Detroit: Become Human oyununa PlayStation Store üzerinden ön sipariş verebiliyorsunuz. Tabii oyunun ön siparişinin açılması ile birlikte Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm ve oyunun ön sipariş ekstraları da göründü. İşte bu haberimizde de, bu sürümden ve ekstralardan bahsedeceğiz.

Bahsi geçen oyunun PlayStation Store sayfasına göre Detroit: Become Human – Dijital Deluxe Sürüm, 209 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açık. Eğer bu oyunu şimdi veya sonra satın alırsanız, Heavy Rain oyununun da PlayStation 4 sürümüne ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun dijital sanat kitabı, dijital müzikleri, avatarları ve Cyber Life ile Ana Karakter temaları da sizin oluyor. Tüm bu saydığımız ögeler, oyunun özel sürümü için geçerli. Yani, ön sipariş ile bir alakası yok.

PlayStation Store sayfasına göre eğer bu oyuna ön sipariş verirsek, ön sipariş bonusu olarak oyun müziklerine ve Detroit City temasına sahip olabiliyoruz. Oyunun özel sürümünde de oyun müzikleri bulunuyor, açıkçası bu iki durum arasındaki farkı anlayamadık. Fakat eğer oyunun bu sürümünü ön sipariş ile alırsanız, toplam 3 temanız olacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here