Ana sayfa Haber ‘Destiny 2’ sunucuları bakım nedeniyle bugün kapanıyor

‘Destiny 2’ sunucuları bakım nedeniyle bugün kapanıyor

0

Destiny 2″nin haftalık “Reset”inden önce “Raid (çatışma)”i bitirmek gibi bir beklentiniz var idiyse, 25 Eylül pazartesi akşamı hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Zira oyun sunucuları 16:00 – 22:00 arasında kapanarak, gün içerisindeki en verimli saatlerde oyunun oynanmasına engel olacak. Planlı bakım işlemlerinin beklenenden daha uzun sürebileceğini aklınızda bulundurun. Her ne kadar aynı şeyin tekrarlanacağına dair bir işaret olmasa da, gününüzü oyunun tekrar online olacağı anı beklemekle geçirmemenizde fayda var. Konuyla ilgili güncel bilgiler almak için Bungie”nin Twitter hesabına göz atabilirsiniz.

Bungie”nin Blog”unda biraz daha ayrıntılı bilgiye yer verilmiş. Saat 16:00″dan itibaren oyunu oynayamayacaksınız ama eğer halihazırda oyuna bağlı iseniz, oynamaya devam etme ihtimaliniz var. Saat 17:00″de ise tüm oyuncuların bağlantısı kesilecek. Destiny 2 sadece online olarak oynanan bir oyun olduğu için, bakım tamamlanana kadar oyunu oynama şansı olmayacak.

Destiny 2 piyasaya çıktığından bu yana planlı kesintilere maruz kalıyor ama, bakım dönemleri haricinde kesintisiz devam ediyor. Bu bakım periyodu “Dead Orbit”, “Future War Cult” ve “New Monarchy” i oyun sahasına yeniden getirecek olan önemli “Faction Rally (Grup Gösterisi)”nin öncesine denk geliyor. Bu sıralar oyuncu, sadece bir Faction”a bağlılığını sunabilecek ve tüm oyun aktiviteleri boyunca seçili olan Faction için puan toplama yarışına girecek. Sonunda kazanan Faction (Grup) “Exotic Weapon” satacak ve Faction”a bağlı olan oyuncular indirim kazanacaklar. Biçimsiz bir oyun sonu olmaya doğru giden bir şeye küçük bir yapı miktarı eklemenin hoş bir yolu. üstelik Destiny”de bir nevi gelişigüzel bir sisteme oranla Faction kavramının daha iyi uygulanmış hali bu şekliyle. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here