Ana sayfa Mobil Desire Z Türkiye”de

Desire Z Türkiye”de

0

Desire Z, Türkiye pazarına sunuldu

HTC Corporation Güney Doğu Avrupa ve Ortadoğu Bölge Direktörü Nikitas Glykas, yaptığı açıklamada, Türkiye’nin yükselen teknoloji tüketicileriyle Güney Doğu Avrupa Bölgesi’nde HTC için çok önemli bir pazar haline geldiğini belirtti.

Geçtiğimiz yılın HTC için “başarılarla, yeniliklerle dolu heyecan verici bir yıl olduğunu” ifade eden Glykas, bu çerçevede, Güney Doğu Avrupa ve Türkiye’de büyüme hedeflerini yükselttiklerini kaydetti.

Nikitas Glykas, Türkiye;de de piyasaya sunulan HTC Wildfire, HTC Desire ve HTC HD Mini;nin Türk tüketicisi tarafından ilgiyle karşılandığını ifade ederek “Desire Z” modelini de Türk tüketicinin beğenisine sunduklarını bildirdi.

 

 

HTC DESIRE Z

HTC Desire Z, “QWERTY” klavyesi ile sürekli hareket halinde olan kişilerin Facebook ve Twitter;da arkadaşlarıyla ya da işyerindeki iş arkadaşları ve müşterileri ile bağlantıda kalmalarını kolaylaştırıyor. Ayrıca klavye, çeşitli klavye kısayolları ile menüleri açmadan yaygın işlevlere anında erişmeyi sağlayan uyarlanabilir iki adet tuş da içeriyor.
 

Bunlara ilave olarak HTC Desire Z;de, 720p HD video kaydı ve otomatik flaşlı 5 megapiksel kamera işlevleri de bulunuyor. Artırılmış performans ve pil ömrü için yeni 800MHz Qualcomm 7230 işlemcinin kullanıldığı ilk telefon olma özelliği taşıyan HTC Desire Z, HTC Fast Boot işlevi de içeriyor.
 

http://www.htc.com/tr/product/desirez/overview.html internet adresinden ürün hakkında diğer özelliklere ulaşılabiliyorken, dağıtım kanallarına göre farklılık gösterse de ürün yaklaşık 1300 lira fiyatla tüketiciyle buluşuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here