Ana sayfa Haber Denon DNS3700 CD/MP3/USB Dijital Medya Turntable

Denon DNS3700 CD/MP3/USB Dijital Medya Turntable

0
Denon firmasının en yeni ürünlerinden biri olan Denon DNS3700 tasarımı ile ilk görüşte dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Dünyaca ünlü Dj’lerin fikirleri doğrultusunda tasarlanan bu yeni model CD player sınıfında kendinden çok söz ettirecek gibi duruyor. üzerinde bulunan 9 inçlik plak sayesinde size hem analog etkisi hem de dijital dünyadan yararlanma olanağı sunuyor. Denon CD player’larda bulunan ve bir çok Dj’in hoşuna giden döner plater, bu modelde de tabi ki mevcut.

Yüksek torklu Direct Drive motor sayesinde plak kullanırcasına parçalara müdahale etme zevkini yaşıyorsunuz.

Bunların yanı sıra Denon DNS3700 üzerinde USB girişi ve MIDI kontrol de bulunuyor. CD player üzerinde bulunan 2,5 kg’lık yüksek tork sayesinde 0,5 saniye içinde size tepki veriyor. üzerinde bulunan 9 inçlik plak, isteğe bağlı olarak farklı renklerde veya sizin arşivinizde bulunan bir plak ile de değiştirilip kullanılabiliyor.

Okuyucu özellikleri: Cihazın standart CD ve mp3 okuma özelliği mevcut. Bunların dışında parça isimleri ve diğer bilgileri de üzerinde bulunan ekrandan görme şansınız var. çalmak isteğiniz parçaları hızlı arama yapma (Quick Jump) yapmanız mümkün.

USB özellikleri: Bu özellik sayesinde ister flash belleklerinizde bulunan bir parçayı, isterseniz taşına bilir sabit diskinizde bulunan parçaları veya ipod’unuzda bulunan mp3 ve vaw dosyalarını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

 

 

MIDI Kontrol özellikleri: DN-s3700 popüler olan çeşitli ses ve video Dj yazılımlarını kontrol etmenize olanak sağlıyor.

*Desteklenen Platformlar: Mac OSX 10.4 veya üstü, Windows XP SP2, Windows Vista

*DJ Yazılımı için Kaynak sitesi: http://denondj.com/djsoftware

24-Bit işleme ve USB Ses Kartı: Kaliteli sesin yanı sıra stereo, çift çıkış 44,1kHz örnekleme aralığı ve çok düşük gecikmeli ASIO / OCX Core Audio desteği içeriyor.

Dijital Ekran: üzerinde bulunan mavi ışıklı şık ekranı sayesinde, çalan parçaların tüm bilgilerine ulaşmanız mümkün. BPM durumu, çalan parçanın süresi, sanatçı bilgileri, cihazda bulunan ses dalgalarını görebilme, parçanın grafik dökümü, cue noktaları ve loop özelliklerini daha rahat görebilme ve kullanabilme olanağı mevcut.

Efekt özellikleri: Flanger, Filter-(High-Mid-Low), Echo ve özel Echo Loop bulunuyor.

Plater özellikleri: üzerinde bulunan döner plater’da üç farklı fonksiyon mevcut. ‹lk olarak ayarlanabilir plater frenleme sistemi; ikincisi plak hassasiyetinde ileri ve geri hareketlere bire bir tepki verme; üçüncüsü ise çalan müziği ters çalma, geri spin dönmesi.

Firmware yüklemeleri sayesinde, Denon kullanıcılarından gelen yorumlar  ile geliştirilen yazılım ile cihazınızı istediğiniz an Denon’nun kendi web sitesi www.denon.dj’den ücretsiz güncelleyebilirsiniz.

www.pirecords.com

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here