Ana sayfa Donanım Demet Akalın”ın açıklamaları şaşırttı!

Demet Akalın”ın açıklamaları şaşırttı!

0

Bodrum’da konser veren şarkıcı Demet Akalın ile ilgili olarak magazin gündeminde yer alan Dadı haberleri hayranlarını şaşırttı. Bu haberler şarkıcının sözleri ile gündeme bomba gibi düştü. Bebeğinin dadısı ve dansçısı ile alakalı sözler şaşırttı. Demet Akalın hamile olduğu günden, doğum yaptığı güne kadar sürekli magazin dünyasında yer aldı. Demet Akalın yine Hira bebeği ile gündeme geldi. Süper popçu Demet Akalın anne olduktan sonra sahnelere döndü. Demet Akalın kızı Hira”yı bakın kime teslim ediyormuş? Demet Akalın Bodrum da konser verdi Bodrumu salladı önemli açıklamalarda da bulundu.

 

 

Demet Akalından bomba itiraf geldi

 

 

Geçen yıl ki albümünün çıkış şarkısı ‘Türkan’ ile sahneye çıkan ünlü sanatçı, 2 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında hayranlarıyla sohbet eden Akalın, kadın dansçısını yanına çağırarak “çocuğu dansçıma baktırıyorum. Parada vermiyorum iyi oluyor. Dadımız gitti çünkü” ifadelerini kullandı.

 

İsmini sevdiğini belirten ünlü sanatçı “Babaannem babamın annemle evlenmesini istemiyormuş. Babamda delikanlı annemi alıyor ve evleniyor. Babaannemde düğüne gelmiyor. Ben doğuyorum hani barışırlar falan diye. Babaannemde diyor ki “Bari istediğimiz kızı almadın, istediğim kızın ismini koy.” Burada sana mavi gözlü, sarışın Demet isminde bir hemşire bulmuştum diyor. Rahmetli babaannem nurlar içinde yatsın ismim oradan geliyor” dedi.

 

 

Demet Akalından bomba itiraf geldi

 

 

 

Demet Akalın kendi ile birlikte sahne alan ünlü Dj Erdem Kınay’ın baba olacağı müjdesini verdi. Kınay’ın kız bebek beklediğini belirten Akalın, hediye olarak bebek arabası aldığını, Hira bebeğin bütün kıyafetlerini de doğacak olan bebeğe vereceğini ifade etti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here