Ana sayfa Donanım Dell XPS ve Inspiron serilerini tanıttı

Dell XPS ve Inspiron serilerini tanıttı

0

Dell, en çok satan ürünü olan XPS ailesinin yeni üyeleri olan XPS 14 ve XPS 15 modellerini tanıttı

 XPS 14, uzun pil ömrüyle öne çıkarken, XPS 15 ise performans, multimedya oluşturma ve eğlence için parlak bir ekran sunuyor.

Dell XPS 14″de; Intel Rapid Start , Smart Response ve Smart Connect teknolojilerine sahip 500 GB’lık geleneksel hard diske ek olarak 32GB SSD mSata kart da mevcut.
 

XPS 15’te temel yapılandırma standart panellerden yüzde 75 daha parlak köşeden köşeye ekran, NVIDIA ekran kartı, aydınlatmalı klavye ve isteğe bağlı dahili Blu-ray disk sürücüsünden oluşuyor. Yapılandırmaya göre, bu model 1TB’lik hard disk ve 32GB’lik ya da 128GB”lık SSD mSATA kart. XPS 15 dizüstü bilgisayar gümüş ve silikon bazlı işlenmiş alüminyumdan yapılmıştır.

Dell XPS serisinin yanı sıra Inspiron modellerini de tanıttı. Dell’in ilk Inspiron Ultrabook ürünü olan Inspiron 14z, ultra taşınabilir tasarımı ile dikkat çekiyor. 14Z, sahip olduğu Intel Rapid Start Teknolojisisayesinde ilk açılmada ve uyku modundan normal çalışmaya geçişte hız avantajı sunar. Ayrıca yedi saati bulan bir pil ömrüne sahip olan 14Z 1,87 kg’dan başlayan ağırlığı ve en kalın noktasında 21 milimetre olan inceliği ile her zaman her yerde yanınızda taşıyabilmeniz için de ideal.

Inspiron 15R ve Inspiron 17R, günlük kullanım için modaya uygun dizüstü bilgisayarlar olarak öne çıkıyor. Yüksek çözünürlüklü ekranı, Waves MaxxAudio 3 teknolojisinin sağladığı gelişmiş ses özellikleri, geniş bağlantı olanakları ve işlemci, bellek ve sabit disk seçenekleri ile bu serideki dizüstü bilgisayarlar genel kullanım için uygun çözümler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here