Ana sayfa Haber Dell Precision iş istasyonları raporu

Dell Precision iş istasyonları raporu

0

Dell, Türkiye’ye sunduğu iş istasyonlarından olan Precision serisi ile ilgili detaylı bir çalışma yayımladı. Dell Precision M3800, Dell Precision Tower serisi ve Dell Precision Rack 7910′un isimi anılırken detaylarda Türkiye’deki ilgisi dikkat çekiyor. IDC’nin belirlediği çeyrek bazlı “iş istasyonu raporlarına” göre Dell Türkiye, 5. çeyrete de pazar payını artırdı ve Türkiye’deki payı an itibariyle yüzde 48,4 olarak kaydedildi. Dell, iş istasyonu pazarında kullanıcıların tecrübelerine ve işlem güvenirliği performansına odaklandı. Bu cihazlardan birkaçı, Dell Precision M3800, Dell Precision Tower serisi ve Precision Rack 7910 öne çıkıyor.

Dell’in patentine sahip olduğu Güvenilir Bellek Teknolojisi felaketlere sebep olan bellek sorunlarını proaktif şekilde engelleyebilir ve aynı zamanda altyapıların yaşam süresini uzatıyor. Bununla birlikte Dell’e özgü olan Intel cPro eklentisi, uzaktan BIOS yönetimi ve sabit sürücü temizliği yapabilir.

Dell Türkiye’nin müdürü olan Didem Duru ise, “şirket olarak kullanıcıları dinleyerek, iş istasyonları çözümlerine yeni özellikler katmaya devam ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra Türkiye’deki iş ortaklarımız da Precision markamıza güvenerek yatırımda bulundu ve pazara çözümlerimizin faydalarını başarılı bir şekilde anlattılar” dedi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here