Ana sayfa Haber Dell META iş bölgesini oluşturdu

Dell META iş bölgesini oluşturdu

0

 

Dell, Orta Doğu, Türkiye ve Afrija’daki iş birimlerini bir araya getirerek META yani; Orta Doğu, Türkiye ve Afrika, adıyla yeni bir iş bölgesi oluşturduklarını resmi olarak duyurdu. Bölgeye Driss Elougmani liderlik edecek ve bu kararla birlikte Dell, insanları yeterlilikleri ve güçlü yönleri tek bir iş biriminde bir araya getirerek uzman kaynaklarının bölgenin tamamında hizmet vereceği ve daha da ölçeklenebilir bir organizasyon alanı yaratmış oldu böylece. Bu adım müşteriler ve ortaklar için daha da gelişmiş bir deneyim sağlayacağı düşünülüyor.

Dell, bu bölgelerdeki ekonomik durumlarda önemli bir büyüme gerçekleştirdi. Şirketin bu bölgelerdeki kuruluşların benzer güçlüklerle karşı karşıya olduklarını ve işlerini büyütürken daha yüksek seviyelerde tavsiye ve destek talep ettiklerinin farkında. Geliştirilen organizasyon becerisi sayesinde Dell, Dubai’deki bölgesel merkezini ve ürün merkezini olumlu kullanarak müşterilerin ve ortakların ihtiyaçlarına yönelik daha fazla odaklanabilecekler.

META bölgesinin sorumluluğunu üstlenen Driss Elougmani, Dell‘e 13 yıldır hizmet veriyor ve şimdi de bölgenin liderliğini üstlenecek. İrlanda, Fransa, Fas ve Almanya’nın içerisinde bulunduğu birçok yapıda yaşadı ve Dell vazifelerini üstlendi.

Daha öncesinde, Orta Doğu iş biriminde üye ve genel müdür olarak görev üstlenen Dave Brooke da yeni bir görev üstlenerek Müşteri çözümleri iş biriminin başına geçirilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here