Ana sayfa Haber Dell Latitude ve OptiPlex serisinin güvenirliği fevkaladenin fevkinde

Dell Latitude ve OptiPlex serisinin güvenirliği fevkaladenin fevkinde

0

Dell, güvenlik hassasiyeti ile geliştirdiği yeni Latitude dizüstü serisi ve kompakt masaüstü seçeneği olan OptiPlex serisi ile bireysel veya kurumsal çözümler sunuyor. Dell, yenilediği bu cihazlarla kapsamlı kriptolama, gelişmiş kimlik doğrulaması ve güncel yazılım koruma teknolojileriyle “veri koruma” portföyünü de beraberinde getirdi.

Görsel: Dell OptiPlex

Tam güvenlik yazılımlarını tek kaynaktan sunan Dell, kullanıcıların donanım yatırımlarından en büyük kazancı elde edebilmek için Latitude ve OptiPlex‘te yönetim araçları sunuyor. ücretsiz otomasyon aracı olan Dell Client Command Suite, Dell‘in en önemli yönetim araçlarından sadece bir tanesi.

 

 

Kurumsal özellikleriyle öne çıkan yeni ürünlerde sadece güvenlik değil; dayanıklılık alanlarında da üst performans sergilediği belirtildi. Alüminyum şasi ve bütün detayları kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanılırken; dokunmatik ekranlarda darbe direnci sağlayan Corning Gorilla cam teknolojisi kullanıldı.

 Görsel: Dell Latitude

Dell’in, ayrıca OptiPlex ailesi içerisinde sunduğu “Micro” bilgisayarlar da bulunuyor. Bir önceki cihazlara oranla %67 daha küçük olan OptiPlex 9020 ve 3020 mikro bilgisayarlar, performansından azaltmayan ancak tasarruf odaklı ve en iyi güvenlik yazılımına sahip bu mini bilgisayarları da Dell’in yeni ürün yelpazesi içerisinde.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here