Ana sayfa Makale Dell Latitude ve OptiPlex serisi yenilendi…

Dell Latitude ve OptiPlex serisi yenilendi…

0

OptiPlex serisi ile hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar için yepyeni PC seçeneklerii sunan Dell, Latitude ve OptiPlex serisini yeniledi

 

Dell, müşterilerinin donanım yatırımlarından en büyük kazancı elde edebilmelerine yardımcı olmak için Latitude ve OptiPlex serisinde önemli yönetim araçları sunuyor. Bu araçların en önemlilerinden biri olan Yeni Dell Client Command Suite; sistemlerin uygulamaya konulması, izlenmesi ve güncellenmesi için harcanan sürenin önemli oranda azaltılmasını sağlayan, ücretsiz otomasyon araçlarını içeriyor.

 

Yeni ürünlerinde güvenliğin yanı sıra dayanıklılık unsurlarına da önem veren Dell, Latitude ve OptiPlex portföyünde; aşırı ısınma ve menteşe bükülmelerine karşı, birçok farklı test gerçekleştirdi. ürünlerde alüminyum şasi ve LCD gösterge ışıkları da dahil olmak üzere tüm bileşenler için birinci sınıf malzemeler kullanılırken; dokunmatik ekranlarda da diğer seçeneklere göre 10 kata kadar daha fazla çizilme direnci sağlayan Corning® Gorilla® camı kullanıldı.

 

 

Avuçiçi Kadar Masaüstü: Dell OptiPlex Micro 

Dell’in bir önceki en küçük masaüstü bilgisayarından yüzde 67 daha küçük olan ve sadece 1,2 litrelik kasa tasarımı ile beş farklı montaj seçeneğine sahip yeni OptiPlex 9020 ve 3020 mikro bilgisayarları, alandan büyük oranda tasarruf ederken, performanstan ödün vermiyor. Aynı zamanda piyasadaki en güvenli masaüstü bilgisayar olan OptiPlex 9020 Micro, alanın sınırlı olduğu ve güvenliğin öncelik taşıdığı ortamlar için ideal. OptiPlex 3020 Micro ise kompakt bir ünitede sağladığı temel iş gücü performansı ile öne çıkıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here