Ana sayfa Haber Dell iş istasyonlarından Precision Latitude Vostro ve Optiplex serilerinin yenileri tanıtıldı

Dell iş istasyonlarından Precision Latitude Vostro ve Optiplex serilerinin yenileri tanıtıldı

0

Dell‘in popüler iş istasyon modelleri olan Latitude, Precision, Vostro ve Optiplex’in yeni serileri bugün tanıtıldı. Tahmin edebileceğiniz üzere Windows 10 Pro‘nun ayrıcalıklarını taşıyan bu modeller iş gücüne destek arzusuyla geliştirildiler. Kurumsal tarafın ihtiyacı olduğu saha içinde sunum, arz-talep ilişkisi, taşınabilirlik bu modellerle daha da ileri seviyeye alındı. Ayrıca bu bilgisayarlarda gözümüze çarpan yeni bir yetenek daha var; freelance çalışanlar.

Dell şimdiye kadar geliştirdiği en küçük ve en ince iş istasyonu Dell Precision 15 5000 serisiyle birlikte çalışanların iyi teknolojiye sahip olurken, şirketlerin de güvenliğini sağlamasına yardımcı oluyor. Yeni güvenlik özelliklerinin yanı sıra Dell ProSupport Plus desteği ile sektörün en kapsamlı servis ve desteği işletmelere garanti altında teklif edilecek.

Yeni Intel Core işlemcili Dell Latitude 13 7000 Serisi gibi ürünlere entegre edilmesinin bir örneği de NASA”da mühendislerce kullanılan karbon fiber, yüksek dirençli, hafif materyaller. Bir de kolay tutuş ve hafiflik hissi için monte edilen magnezyum alaşım yekpare gövde ve ani dış etkenlerden koruyan dayanıklı, çiziklere dirençli Gorilla Glass ekran var.

Kablosuz yükleme gibi teknolojiler sabit ve mobil çalışanlar arasında köprü kurarak iş profesyonellerine yardımcı oluyor. Hareket halindeyken klavye olmadan sunum yapması gereken profesyoneller için Intel Core işlemcili ikisi bir arada Latitude 12 7000 Serisi, sürekli hareket halinde olan profesyoneller için kolayca tüm özelliklerle sahip, güçlü bir laptopa dönüşebiliyor. Latitude 12, işlem hızı, hafıza ve depolama teknolojisindeki son yeniliklere ek olarak tamamen dokunmatik etkileşime sahip, 12,5 inç ekrana sahip.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here