Ana sayfa Haber Dell Inspiron 5558 biz editörlere çok iyi gelecek

Dell Inspiron 5558 biz editörlere çok iyi gelecek

0

 

Dell’in yeni nesil Inspiron 5000 serisinden 5558, Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Intel’in farklı işlemci modelleriyle altyapısı hazırlanan modelin editörlere, yayıncılara ve yayımcılara iyi gelebilecek özellikler barındırıyor. 15.6″ standart ekran boyutuyla, Windows 10‘un kendisiyle var olan çoklu görev işlemlerini kendince zenginleştirerek daha kullanılabilir hale getirdi. Dell Inspiron 5558‘in 15.6″ ekran kapasitesi FHD 1080p çözünürlükle destekleniyor ve ek olarak True Color teknolojisi de bu modelde yerini aldı.

Dell Türkiye Kategori ve Marka Müdürü Ufuk Tosun, “Dell”in dünya çapındaki tecbüresini Türkiye”deki kullanıcıların ihtiyaçlarına göre gözlemliyor ve şekillendiriyoruz. Bu doğrultuda günlük kullanıma en uygun ürünlerimizin başında gelen Inspiron 5000 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyoruz. Kolay kullanımının yanı sıra yeni nesil işlemci ve ekran kartları ile performans isteyen video görüşmeler ve oyunlar oldukça kolaylaşıyor. Ayrıca zengin içerik deneyimi de ses ve görüntü kalitesiyle kullanıcılarla buluşuyor” dedi.

Siyah ve gümüş seçenekleriyle Türkiye”deki kullanıcılarla buluşan Inspiron 5558, 1299 TL”den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here