Ana sayfa Haber Dell”in yeni oyun dizüstüleri: Inspiron 15 ve Alienware serisi

Dell”in yeni oyun dizüstüleri: Inspiron 15 ve Alienware serisi

0

Dell’in yeni nesil Inspiron 15 Gaming dizüstü bilgisayarı, oyun PC’si tercih edenlerin tercih listesinde olmaya aday. Inspiron Gaming serisiyle Dell, fiyat konusunda duyarlı oyun tutkunları için oyun portföyünü büyütmeye ve bu konuda gelişimler yapmak istediğini  gösteriyor.
7.Nesil Intel dört çekirdekli işlemciler ve aralarında NVIDIA GeForce GTX 1050 ile 1050Ti’nin de bulunduğu NVIDIA Pascal grafik kartları ile çalışıyor. Waves MaxxAudio Pro, dizüstü bilgisayarın hoparlör bölmelerinden müzik ve video konusunda, ‘Dell’ isiminin hakkını verebilir.
I/O’da ise ön ve arka termal çıkışlar, ikili fan, büyük boy borular ve ısı eşanjörleri,  uzun oyun seansları için her bir bileşeni serin tutmak için çalışacak.

Alienware’in detaylarında ise;

7. Nesil Intel Core işlemciler, yeni NVIDIA grafik kartları ve eklenen SSD teknolojisi ile Alienware’de ayrıca; 17’deki tam HD ekran ile 10 veya daha fazla saatlik pil ömrü için isteğe bağlı 99WHr pillerin gücünden orantılı gücünden bahsediliyor.
Alienware Aurora orta boy dizüstü bilgisayar, yeni Intel işlemciler ile Cinebench R15 CPU’da %10’a kadar ve 3DMark Time Spy CPU’da %18 oranında artış gösteriyor.
 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here