Ana sayfa Haber Dell”in CES”teki kurumsal PC”lerinin bugün Türkiye pazarına girdiğini duyurdu

Dell”in CES”teki kurumsal PC”lerinin bugün Türkiye pazarına girdiğini duyurdu

0

özellikle son 30 yılı aşkın sürede teknoloji endüstrisinin hem kendi içinde inanılmaz bir dönüşüme şahit olduğuna hem de diğer sektörleri baştan aşağıya yenilediğine değinen Dell EMC Türkiye ülke Müdürü Sinan Dumlu, “Günümüzün işgücü de bu dönüşümden etkilendi ve bugün bambaşka bir nesil, farklı bir çalışma modelini benimsemiş durumda. Bunun farkında bir şirket olarak Dell”de, çalışanların sevecekleri, BT yöneticilerininse istediği düzenlemeleri gerçekleştirebilecekleri cihazlar tasarlamak için çalışıyoruz” dedi. Dumlu, Dell Technologies olarak dünya çapında 17 Ar-Ge merkezinde yılda 4,5 milyar dolarlık araştırma geliştirme yatırımında bulunduklarını açıkladı.

 

Tüm Dell Kurumsal PC ürün portföyünü, tüketicilerin ve profesyonellerin üretkenliği ve yaratıcılığı maksimuma çıkarmasına ve gerçeğe en yakın görüntüleme deneyimlerinin keyfine varmasına yardımcı olan Microsoft Windows 10 ve yeni 7. nesil Intel Core işlemcileriyle yenilediklerini belirten Dell EMC Kurumsal Son Kullanıcı çözümleri Pazarlama Müdürü Burak Ereren, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Yenilediğimiz portföyümüzde çalışanların arzu ettiği ince ve hafif ürün tasarımlarını sunmanın yanı sıra BT yöneticilerinin beklediği güvenlik, yönetilebilirlik ve üretkenlik taleplerini en üst seviyede karşıladık. Endüstrinin en güvenli ve yönetilebilir PC portföyünü, sadece bugünün ihtiyaçlarına değil geleceğin artması muhtemel iş dünyası zorluklarına da yanıt verecek ürünlerle kurumsal müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Birden çok üretkenlik ve görüntüleme seçeneği için 360 derecelik bir menteşe, 15 saate kadar pil ömrü ve 2’si 1 arada bilgisayarlarda bir başka ilk olan UltraSharp QHD+ (5,7M piksel) InfinityEdge dokunmatik ekran ile gözleri kamaştıracak bir netlik sunuyor. Tasarımı, onu sessiz kılarken hızlı açılan SSD, onu saniyeler içinde kullanıma hazır hale getiriyor.

Dünyanın en ince ve hafif mobil iş istasyonunun performansı hiç bu kadar güçlü olmamıştı. 14 inçlik kasaya yerleştirilen 15.6 inçlik ekranıyla fark yaratan Precision 5520, karbon fiber yapısıyla sağlamlık ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Grammy ödüllü prodüktör ve Waves Audio Kreatif İnovasyon Direktörü Jack Joseph Puig ile birlikte yaratılan yeni kurumsal Precision 5720 AIO, kanal başına 50W ses veren 10 hoparlörü ile bugüne kadar bir AIO’daki en iyi sesi sunan yüksek frekans aralıklı, yüksek kaliteli yerleşik ses sistemine sahip, dünyanın ilk Hepsi Bir Arada bilgisayarı olma özelliği taşıyor. Precision AIO, Intel® Xeon® işlemciler ve AMD Radeon™ Pro WX serisi grafik kartları ile daha fazla performans seçeneği sunuyor.

Dünyanın en güvenli ve yönetilebilir 2″si 1 arada bilgisayarı Latitude 5285, şifreleme ve gelişmiş tehdit engelleme özelliklerini barındırıyor. Arzu edilmesi durumunda parmak izi okuyucu, akıllı kart gibi çok faktörlü kimlik doğrulama teknolojileri de yer alıyor.

çalışmak için ideal olarak tasarlanan Dell Latitude 5289, 17 saate varan pil ömrü ile tüm çalışma gününe yetecek gücü sunuyor. 7. nesil Intel Core U işlemci barındıran bilgisayar, uzaktan onarılmaya olanak tanıyor.

27-inç QHD akıllı çalışma alanı Dell Canvas, masaüstünde açılı veya düz olarak kullanılabiliyor. Böylece profesyoneller kalemle kâğıt üzerinde yaparcasına doğal bir şekilde düşüncelerini ve fikirlerini yaratabiliyor, iletebiliyor ve ifade edebiliyorlar.

Dokunma, dijital kalem ve totem kullanımı yoluyla Dell Canvas 27, çizim sürecini dijital iş akışının bir parçası haline dönüştürüyor ve uyumu artırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here