Ana sayfa Haber Dell”in 2016 planları

Dell”in 2016 planları

0

Dell, Windows 10‘un da o dönemlerde ortaya çıkmasıyla birlikte yeni iş çözümlerine ve genel kullanıcı ürünlerine hız kazandıracak gibi görünüyor. CES fuarı itibariyle görünecek olan yeni nesil cihazlar arasında yeni Inspiron familyasından Dell All-in One‘lar, Adobe ve Autodesk odaklı yazılımlarla çalışanlar için tanıtılacak. Ayrıca bu Inspiron Dell hepsi bir arada masaüstüler çerçevesiz tasarımlarıyla ve geniş ekran- yüksek çözünürlük altyapısıyla birlikte Windows 10 ile birlikte gelecek olan arayüzlerle de uyumlu olacak. Gerçek şu ki, Dell’in 2016 ürünleri Windows 10’un “resmi cihazları” olmaya gebe.

Dell, ayrıca yeni PowerEdge Server çözümlerini de 2016 yılı itibariyle iki farklı Tower modeli olarak sektörlere sunmaya hazırlanıyorlar. Windows 10 ile geliştirilen I/O gelişimleri PowerEdge sunucularda şekillenecek ve Windows 10 ile tanışacağımız ve Satya Nadella’nın Microsoft’un “olmazsa olmaz” dediği yeni input-output’lar 2016 PowerEdge’lerde barınıyor olacak.

Tablet açısından fazla gelişim beklenmiyor Dell’den. Teksaslı üretici Dell, tablet pazarını etkileyebilecek yeni hibrit cihazlarını MWC ve CES fuarlarında görücüye çıkaracak ve aynı zamanda bu yeni hibrit bilgisayarların ekran boyutlarının 10″ ile 13″ arasında değişen ürünler olacağını düşünüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here