Ana sayfa Haber Dell-EMC”den yeni ProDeploy Suite paketi duyuruldu

Dell-EMC”den yeni ProDeploy Suite paketi duyuruldu

0

Dell EMC, kullanıcıların daha hızlı, daha kolay ve daha fazla kontrolle PC’leri kurmasına olanak tanıyan ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi’nin piyasaya sürüleceğini duyurdu. üç farklı hizmet seviyesi, eğitim ve sertifikasyon ile kullanıcılar, ihtiyaçlarını karşılayacak doğru hizmeti seçme esnekliğine sahip olacak.

IDC araştırması sonuçlarına göre, masaüstü kurulum sağlayıcıları ile iş birliği yapan işletmeler; önemli maliyet tasarrufları elde edebiliyor, sistemleri daha hızlı kurabiliyor ve daha iyi bir son kullanıcı deneyimi sunabiliyor. ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi ile kullanıcılar, planlama, yapılandırma ve kurulumdan veri aktarımı ve bilgi transferine kadar kurulumlarının her yönünde yol göstermesi için Dell EMC‘ye güveniyor. Paket kapsamında kullanıcılara, kurulumlarını yönetmek ve istedikleri zaman yapılandırma ve durum güncellemeleri yapabilmek için bir self-servis portalı olan TechDirect’e erişim olanağı elde etmek üzere tek irtibat noktası sunarak bir etkileşim yöneticisi atanıyor.

ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi BT yöneticilerine, BT personelini daha önemli işlerden alıkoyan bu zaman alıcı kurulum görevleri için dış kaynak kullanma esnekliği veriyor. En basitinden en karmaşığına ihtiyaçları karşılayan paketin, yaygın kurulum senaryolarına uygun üç teklifi bulunuyor.

Temel Kurulum: Sistemler, kurulum için hazırlanıyor ve kopya yüklenmiş, BIOS yapılandırılmış ve varlık etiketi uygulanmış şekilde geliyor.

ProDeploy: Temel Kurulum özelliklerine ek olarak bir kurulum mühendisi donanımın ve sistem yazılımının yüklenmesi ve yapılandırılmasının tüm adımlarını, 7/24 yerinde kurulumu ve kurulum sonrası bilgi aktarımını kapsayan bir kurulum planı geliştiriyor. Kullanıcılar, hızlı bir şekilde tek bir platformlar arası dinamik görüntü oluşturmak, yerleştirmek ve korumak için ImageAssist aracını da kullanabiliyor. üçüncü taraflar tarafından yapılan testlerde ImageAssist”in, elle kopya oluşturmaya kıyasla müşteri yönetim ekibine yüzde 88’e kadar daha az zamana mâl olduğu görülüyor.

 ProDeploy Plus: Bu uçtan uca hizmet, fabrikadan masaüstüne hazır ve hızla çalışır halde yeni PC’ler getirmek için gereken tüm görevleri kapsıyor. ProDeploy özelliklerine ek olarak ProDeploy Plus müşterileri, Microsoft Sistem Yapılandırma Yöneticilerinin güvenle BIOS, görüntü ve etkinlik alanı birleşmelerini yapılandırması için bir fabrika dağıtım noktası oluşturmak amacıyla Dell Bağlı Yapılandırmayı kullanabiliyor. Bu sayede yerinde harcanacak çabayı azaltıyor. Aynı zamanda eski sistemleri güvenle silerek veri aktarma, her an kullanabilecekleri eğitim kredileri, kurulum sonrası 30 gün boyunca destek ve özel bir ProSupport Teknik Müşteri Yöneticisi elde etme hakkına da sahip oluyorlar. ProDeploy Plus, PC kurulum süresini yüzde 35 azaltmaya ve kurulan her PC başına yaklaşık 620$ tasarruf sağlamaya yardımcı olabiliyor.

İyi eğitimli Dell EMC uzmanları ve yenilikçi, güçlü araçlarla donatılmış ortak uzmanlar, kurulum deneyimini yoğun iş gerektiren bir süreç olmaktan çıkarıp hafif bir dokunuşa çeviren ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi’ni sunuyor. Paket ile birinci günden itibaren kullanıcılara, kurulumun her aşamasıyla ilgilenen bir etkileşim yöneticisi atanıyor. Bu yönetici, faaliyetleri izlemek, kaynakları koordine etmek ve her tür sorun veya soruda yardım etmekle görevlendiriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here