Ana sayfa Haber Dell”den Windows 10 için özel rehber

Dell”den Windows 10 için özel rehber

0

Dell’in dizüstü PC’lerinin Windows 10‘un yayımlandığı ilk günden itibaren otomatik olarak Windows 10 ile çalışabileceğini daha önce de belirtmiştik. Dell’den bununla ilgili resmi bir açıklama yapıldı ve kullanıcılarının daha iyi bir Windows 10 kullanımını sunabilmek için biraz da rehberlik oluşturdular. Dell XPS 13, Dell Inspiron 13 7000 serisi, Dell Inspiron 15 5000 serisi, Inspiron 3000 serisi modelleriyle  birlikte XPS 8700, Latitude 14 3000 iş istasyonları var. Var olan bir Dell PC‘yi Windows 10′a yükseltirken veya yeni bir Dell satın alırken, Intel RealSense kameralar ile yeni sistemin güvenlikleri oluşturuluyor. Ayrıca Dell’in yazılımlarından olan ProSupport hem kurumsal, hem de bireysel kullanıcıların sistemlerini iyileştirmeye, “iyi”de devam etmesini sağlayacak. 

Dell Türkiye’nin ülke müdürü Didem Duru, Microsoft-Dell işbirliğinden bahsederek “Kullanıcıların sanal masaüstünden tabletlere kadar teknolojiyle nasıl etkileşime geçtiklerine bakmazsızın, eşsiz bir deneyim paylaşabilmeleri için Microsoft ile yakından çalışıyoruz” açıklamasında bulundu. Ayrıca Didem Duru, Dell PC’lerin küresel olarak aynı anda Windows 10’a geçeceğini resmi olarak belirtti.

Dell-Microsoft ikilisi, 2013 yılından bu yana Dell’in yeni PC çözümleri için çalışıyorlar. PC’lere dahil edilen Intel RealSense 3D kameralar ve daha sonra Windows Hello‘nun gelişi, Dell modellerinin daha önceden Windows 10 uyumlu olmasını sağladı. 

Dell’in asıl kitle hedefi olan kurumsal kullanıcılar, belki de en güvenli PC modellerini kullanacaklar. kapsamlı şifreleme, kimlikleme, Dell Veri Koruma Portföyü ile güvenirliğini artırıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here