Ana sayfa Donanım Dell’den KOBİ dostu Vostro 5000 ve 3000 serisi

Dell’den KOBİ dostu Vostro 5000 ve 3000 serisi

0

İşletmelerin güvenli ve yüksek performanslı bilgisayar ihtiyacını iyi bir tasarımla birleştirmenin peşinde olan Dell, profesyonel çözümler sunan Vostro serisinin yeni üyelerini tanıttı. Dell, küçük işletmelerin hem ekonomik hem de daha üretken bir iş hacmi sağlayacak bilgisayar ihtiyacını bu dizüstü serisiyle karşılamanın peşinde.

Dell Vostro 5000 serisi 14 ve 15 inçlik iki farklı ekran boyutuyla karşımıza çıkıyor.  Yeni Vostro 5000 14-inç modeli 18,5 mm kalınlığa ve 1,59 kg ağırlığa sahip. Bilgisayara İsteğe bağlı olarak FHD ekranı özelliği de eklenebiliyor. Vostro 5000 serisi ince yapısı ve pürüzsüz metal kapağıyla kullanıcısına  hem taşınabilir hem de şık bir tasarım sunuyor. Intel 7. nesil Core i7 işlemcileri kullanan dizüstü bilgisayar ailesi GDDR5 4GB video belleğine, 1TB HDD’ye ve 256 GB SSD’ye kadar genişleyebilen bir hafızaya sahip. Vostro 5000 serisine isteğe bağlı olarak HDD ya da SDD eklemekte mümkün.  

İşletmeler için güvenliğe büyük önem veren Dell, Vostro 5000 serisinde Windows Hello özelliğine sahip bir parmak izi okuyucusu sunuyor. Aynı zamanda TPM 2.0 donanımı sayesinde şifreleme anahtarları için donanım koruması sağlıyor.

Dell Vostro 3000 serisinin yeni üyesi Vostro 15 3568, hem güvenilir bir dizüstü arayan hem de bütçeyi sarsmayacak bir seçenek isteyen işletmeleri hedef alıyor. Intel 7. nesil i5 ailesi işlemciler kullanılan 3568, 1TB’ye kadar HDD veya 256 GB’ye kadar SSD ve 8 GB’ye kadar DDR4 donanımıyla küçük işletmeler için en üretken ve ulaşılabilir çözümü sunmaya çalışıyor. İsteğe bağlı olarak FHD ekranı da sunan dizüstü, grafik açısından zengin uygulamalarda performans artışı için 2 GB harici ekran kartı da dahil olmak üzere farklı grafiksel seçenekler de sunuyor.Tıpkı 5000 serisi gibi tek dokunuşla bilgisayarı açmaya yarayan Windows Hello parmak izi okuyucusuyla gelen cihazda TPM 2.0 donanımı ise isteğe bağlı olarak sunuluyor.

Birçok küçük işletmelerin IT departmanı olmadığının farkına varan Dell Vostro serisiyle birlikte 7/24 destek sağlayan ProSupport Plus hizmetiyle de satış sonrası da kullanıcının yanında yer alıyor. Sadece destek değil, bakım onarım gibi hizmetlere de ProSupport Plus üzerinden erişmek mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here