Ana sayfa Donanım Dell”den annenize en büyüleyici hediye

Dell”den annenize en büyüleyici hediye

0
Zengin donanımı, birbirinden renkli, hafif ve ince tasarımlarıyla göz kamaştıran DELL Inspiron Mini, anneniz için en etkileyici hediye olacak.
Bireysel mobil yaşam stiline uyan, küçük, taşınması kolay, üstün internet bağlantı özelliklerine sahip DELL Inspiron Mini, kullanıcılarına zarif tasarımın yanı sıra, daha çok kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Birbirinden göz alıcı renkleri ile stil sahibi kadın kullanıcılara da etkileyici bir bilgisayar deneyimi vaad eden Inspiron Mini; sık seyahat edenler ve internette sosyalleşmeyi, sohbet etmeyi, bloglara, içerik ve fotoğraf yüklemeyi sevenler ya da online video, müzik ve oyunlardan keyif alanlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.

DONANIM VE TASARIM öZELLİKLERİ İçİN TIKLAYIN

 

Donanım ve tasarım bir arada
1.25 kg”dan başlayan ağırlığa ve 25.5 mm kalınlığa sahip olan Inspiron Mini netbooklar, Windows 7 Starter işletim sistemi ile çalışıyor. Inspiron Mini netbookların rahat görüntüleme ve izleme imkânı sağlayan 10.1 inç ekranı, geniş görüntü açısı ve benzersiz parlaklık sunuyor. Inspiron Mini aynı zamanda, 2 GB RAM ve 250 GB mekanik sabit sürücüsü ile mobil uygulamalar, içerikler ve depolama için yüksek kapasiteli veri depolama özelliğiyle öne çıkıyor. Kusursuz bir mobil hayat deneyimi sunmak adına yerleşik Bluetooth® 2.1+EDR ve 802.11b/g kablosuz bağlantı özelliği taşıyan Inspiron Mini serisi, 7 farklı renk seçeneğiyle her tür zevke hitap ediyor.
 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here