Ana sayfa Oyun Dead Rising 2 Off the Record

Dead Rising 2 Off the Record

0

Zombi sevdasına karşı koyamayacaksınız!
 

Fortune City salgınının yeniden yorumlanmış halini yaşarken Dead Rising™ 2 hakkında bildiğiniz her şeyi unutun.
 

Dead Rising heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Dead Rising’deki Willamette olayının ana kahramanı olan foto muhabiri Frank West bir kez daha korku dolu bir macera için başrole soyunuyor. Aral İthalat tarafından ülkemizde de satışa sunulan Dead Rising 2: Off the Record ile birlikte gelen yeni hikayede baş kahramanımız Frank, artık daha çarpık ve korkutucu düşmanlarla savaşmak zorunda. Buna ek olarak oyundaki silahlar da artık daha geniş ve etkili. Fortune City’deki salgın hikayesini araştırmak üzere şehre gelen Frank, şehrin lunaparkı olan Uranus Zone ile nefesi kesici ve adrenalin yüklü bir maceranın içine giriyor.
 

dead rising 2
 
ölümcül aletler ve adrenalin dolu olaylarla bezeli yeni Dead Rising 2, bilimkurgu ile korkuyu çok güzel bir şekilde harmanlayarak zombi severlerin haricinde korku ve bilimkurgu sevdalılarını da kendisine çekmeyi başaracak türden bir oyun. üstelik yeni Dead Rising 2: Off the Record’da Sandbox adında yeni bir mod mevcut. Sandbox, hem tek kişilik hem de çoklu oyuncu destekleyen bir yapıya sahip. Ayrıca zamandan bağımsız olarak şehirde özgürce dolaşabilme imkanı tanıyor. Bu yeni modun Rumble in the Jungle, Chop Suey, Silver Strip Smackdown gibi atraksiyonları mevcut ve bu atraksiyonlar, oyundaki online liderlik tablolarına bire bir etkide bulunuyor.

 

Oynanabilirliği üst seviyede tutulan oyunda kamera açıları, baş kahramanımız Frank’in hareketlerini temel alıyor. örneğin, Frank’i sağa döndürdüğünüzde kamera da sağa dönüyor. Bu, etrafı daha rahat görebilmemizi sağlamakla birlikte, aksiyon sahnelerinde de daha pratik bir çatışma imkanı sağlıyor. Frank’in yeni kamerası, oyun esnasında çeşitli fotoğraflar çekmemizi sağlıyor. Bu da hem güzel (veya vahşi!) anıları ölümsüzleştirmemize hem de oyundan ekstra keyif almamıza sebep oluyor. Dead Rising 2: Off the Record’ta birbiriyle bağlantılı olgular, oyunculara yoğun duygular yaşatmayı başarıyor. Korku, dram, vahşet, bilimkurgu, macera ve erotizm temaları iç içe geçmiş ve çok güzel harmanlanmış.

 

dead rising 2 off the record
 
Yeni senaryo, Sandbox Modu ve diğer çeşitli geliştirmelere ek olarak Dead Rising 2: Off the Record, yükleme süresi iyileştirmeleri, geliştirilmiş ağ performansı ve sistem güncellemeleri gibi teknik düzeltmeler de içeriyor. Bu düzeltmeler sayesinde daha tatmin edici ve kesintisiz bir oyun deneyimi yaşıyoruz. Oyun, PS3, Xbox 360 ve Windows için ayrı versiyonlara sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here