Ana sayfa Haber DAVE GOODMAN TÜRKİYE”de.

DAVE GOODMAN TÜRKİYE”de.

0

Dave GOODMAN MasterClass 3 Aralık Perşembe saat 18.30’da Modern Müzik Akademisi’nde.

YAMAHA tarafından düzenlenen Dave GOODMAN MasterClass 3 Aralık Perşembe saat 18.30’da Modern Müzik Akademisi’nde. Kanadalı gitarist, vokalist ve besteci Goodman ile gerçekleştirilecek olan ‘Usta Sınıfı’ çalışması aynı zamanda video’ya alınacak ve dünya çapında Yamaha’ya ait muhtelif internet sitelerinde yayınlanacak. Bu etkinlikte performans sergileyecek sanatçılar arasında bas gitarda Buket DORAN, davulda Aykan İLKAN, gitarda Nurkan RENDA,
gitarda Can ŞENGüN, davul ve perküsyonda ZACKY (Yunanistan), vokal ve gitarda Kenan VURAL, piyanoda çağrı SERTEL ve gitarda Metin TüRKCAN yer alıyor. Katılım ücretsizdir.

Dave GOODMAN Kimdir? Besteci/Şarkıcı ve virtüöz gitarist Dave Goodman, kariyerinde pek çok başarıya imza attı. çocuk yaşlarından itibaren rock’n roll, blues ve caz çalmaya başladı. Vancouver Kolejinde aldığı müzik eğitiminin ardında aralarında David Sanborn, Jeff Healey, The Doobie Brothers gibi büyük isimlerinde yer aldığı pek çok kişi ile aynı sahneyi paylaştı. 1998 yılından beri Almanya’da yaşayan Goodman’ın müziğinde Amerikan folklorü yanı sıra caz temalarına rastlayabilirsiniz. çok iyi bir şarkıcı olan sanatçı aynı zamanda dünya çapında besteci/hikaye anlatıcısı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here