Ana sayfa Donanım DataStar hem babaları hem çocukları sevindiriyor

DataStar hem babaları hem çocukları sevindiriyor

0

DataStar, Babasına HP SW450 dijital fotoğraf makinesi alan çocuklara Disney”in mini optik mouse”u hediye ediliyor

HP dijital kameralar ile Disney”in teknoloji ürünlerinin Türkiye distribütörü DataStar, Babalar Günü için özel bir kampanya başlattı. Hem babaları hem de çocukları mutlu edecek kampanyada babasına HP SW450 dijital fotoğraf makinesi alan çocuklara Disney”in optik mini mouse”u hediye ediliyor. üstelik kız çocuklara Princess mouse, erkek çocuklara ise Şimşek McQueen mouse veriliyor.
HP SW450

Kampanyada babalar için düşünülen HP dijital fotoğraf makinesi olan SW450, çelik gövdeli ve 12M piksel çözünürlükte, şık ve güçlü bir ürün. 25″in üzerinde sahne modu olan HP SW450 aynı zamanda HDR (High Dynamic Range) özelliği de içeriyor. 2.7 inç LCD ekranı bulanan ürün 4X zum yapabiliyor. Li-Ion pil ile çalışan ve video kayıt özelliği olan ürün 100 gr ağırlığında. Mavi ve kırmızı olmak üzere iki renk seçeneği de bulunmakta.

Kampanya kapsamında HP SW450 dijital kamerayı satın alanlara Disney MM212 Mini Optik Princess Mouse (kızlara) ya da Disney MM230 Mini Optik Cars Mouse (erkeklere) hediye ediliyor. Kampanya boyunca Disney optik mini mouse hediyesi dahil HP SW450 dijital fotoğraf makinesinin fiyatı ise 121 USD+KDV.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here