Ana sayfa Haber Daha Dayanıklı Ve Daha Akıllı Olan Yeni Model Araç: 2020 GMC Acadia

Daha Dayanıklı Ve Daha Akıllı Olan Yeni Model Araç: 2020 GMC Acadia

0

2020 GMC Acadia, daha sert ve daha akıllı bir görünüm kazandırmayı amaçlayan yeni stiller de dahil olmak üzere önemli bir ferahlık kazanıyor.

Acadia, Sierra pikap kamyonuna benzer şekilde; yeni bir ızgara, ön ve arka fasya ve C şeklindeki aydınlatma elemanlarına kavuşuyor. Yeniden şekillendirme, özellikle ön farın daha geniş ve daha korkutucu bir görünüm sağlamasıyla, yeni farlarla geçen yılki modelde mevcut olan birçok eğriyi ortadan kaldırıyor.

2020 GMC Acadia Bilgi ve Eğlence Sistemi Güncelleniyor

2020 için, tüm motorlar dokuz vitesli bir otomatik şanzımana eşleştiriliyor ve yakıt tasarrufunu artırmak için motor çalıştırma / durdurma sistemi kullanılıyor. Önden çekişli Acadia standarttır ve dört tekerlekten çekiş opsiyoneldir.

GMC ayrıca 8 inçlik bir dokunmatik ekrana dayanan bilgi eğlence sistemini de güncelledi. Sistem artık sürücülerin ses ve iklim kontrolü gibi şeyler için ayarlar da dahil olmak üzere kişisel bir profil belirlemelerine ve uyumlu bilgi-eğlence sistemlerine sahip diğer GM araçlarına aktarmalarına izin veriyor.

Yeni sistem aynı zamanda iki USB-C bağlantı noktasının yanı sıra navigasyon hedeflerine girmek için “tek seferlik” bir kurulum elde ediyor. Acadia’nın zaten üç adet USB-A bağlantı noktası vardı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here