Ana sayfa Donanım Daha büyük, daha güzel

Daha büyük, daha güzel

0

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, yeni ürünler sunan Eftaş”ın ilk olarak piyasaya sürdüğü Canon ürünleri arasında iPF6100 ve iPF8100 yer alıyor

  Görüntüleme ve baskı teknolojileri konusunda dünya lideri Canon, yüksek kapasiteli dijital baskı sistemleri içerisinde yer alan LFP / Geniş Formatlı Yazıcı ürünlerinin Türkiye”de satış ve pazarlaması konusunda, 1960 yılından beri fotoğraf ve elektronik sektörünün lider firmalarından Eftaş” ı, yeni iş ortağı olarak seçti.
Nisan ayında gerçekleştirilen bu iş ortaklığı çerçevesinde Canon ürünlerini ilk olarak Photo & Digital 2009 fuarında Türk tüketicileriyle buluşturan Eftaş, sektördeki faaliyetlerine Canon”un yüksek kapasiteli dijital baskı sistemlerinin Türkiye”deki satış ve dağıtımını da ekledi.
 
Sektörün önde gelen kurumlarından Eftaş ile işbirliği yaparak dağıtım kanallarını güçlendirmeyi hedefleyen Canon ile Eftaş arasındaki iş ortaklığı, birçok firmanın fotoğraf sektöründe daralan iş hacmi nedeni ile değişen gereksinimlerini karşılayacak önemli yenilikler getirecek.
Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, yeni ürünler sunan Eftaş”ın ilk olarak piyasaya sürdüğü Canon ürünleri arasında Geniş Formatlı Yazıcılar olan iPF6100 ve iPF8100 yer alıyor.

Canon iPF8100 Geniş Formatlı Yazıcı
Güzel Sanatlar ve Fotoğrafçılık uygulamalarında en kaliteli sonuçları vermek için tasarlanan Canon’un iPF8100 modeli, olağanüstü derecede doğru renkler ve canlı siyah ve beyazlar üreten, üstelik inanılmaz derecede uygun maliyetli 12 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemine sahiptir.

özellikler

• 44 inçe kadar olağanüstü renk üretimi için 12 renkli LUCIA pigment mürekkep sistemi.
• çift baskı kafası ile iPF8100 olağanüstü yüksek kaliteyi son derece hızlı sağlar.
• Uygun maliyetli baskı teknolojisi
• Gelişmiş yazılım seçenekleri sayesinde kullanımı kolay
• Maksimum etki için kenarlıksız baskılar (42 inçe kadar)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here