Ana sayfa Haber Da Vinci’den çocuklara “fotoğrafçılık eğitimi”

Da Vinci’den çocuklara “fotoğrafçılık eğitimi”

0

Da Vinci Televizyon Kanalı“nda Mart ayında başlayan Snapshot Fotoğrafçılık Programı ile çocuklar, ünlü aktör Delmar Abuzeid“ın Snapshot ekibine katılarak fotoğraf çekmenin inceliklerini öğrenecekler. Evcil hayvan resimlerinden, ışıltılı fotoğraflara kadar çektikleri tüm fotoğrafları büyük bir dijital ekranda inceleyen çocuklara tüm program boyunca profesyonel fotoğrafçılar yardımcı olacak.  

Her Perşembe günü 16.30″da Da Vinci”nin Snapshot programıyla, çocukların fotoğrafçılık konusundaki becerilerini geliştirmelerinin yanı sıra, televizyonlarının başında aileleri ile beraber eğlenerek öğrenmeleri hedefleniyor. 

Snaphot”ta çocuklara bir fotoğrafa nasıl odaklanılır, nasıl kadraj oluşturulur, en doğru zamanlama nasıl ayarlanır, aksesuarlar ve kostümleri kullanarak öz çekim sanatında nasıl ustalaşılır gibi birbirinden önemli fotoğrafçılık bilgileri anlatılacak. çocuklar fotoğrafçılığı trambolinde zıplarken, su parkında sıçrayan suları çekerken veya botanik bahçelerinde rengarenk çiçeklere yakından çekim uygularken birbirinden eğlenceli oyun alanlarında öğrenecekler.   

Da Vinci Kids uygulaması, Apple Store ve Google Play Store”den tüm tablet ve mobil telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.  

Da Vinci, Türkiye”de D-Smart, Türksat Kablo TV, Turkcell TV+, Tivibu ve dijital uydu platformu Filbox üzerinden HD yayın yapıyor.   

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here